Ваша область: ?
Ваша область: ?

Реалізація нових видів продукціі.

Круги відрізні по металу і каменю.

ДСТУ ГОСТ 21963: 2003, EN 12413

Відрізні круги по металу виготовлення Нововодолазького абразивного заводу. Для виробництва кіл використовується високоякісна сировина кращих європейських компаній і високотехнологічне обладнання.
Кола даної марки використовуються при роботі з різними за характеристиками видами сталі.
Представлені відрізні круги ставляться до «преміум» класу.
Визначальним міцність і твердість кола є поняття зв'язки. Кола TM "NovoAbrasive" виготовляються з використанням органічної бакелітовій зв'язки, яка забезпечує якість і високу продуктивність відрізного круга.
Абразивний відрізний круг з використанням бакелітовій зв'язки є більш міцним і пружним, ніж кола на основі керамічної, магнезіальною та інших видів зв'язки.
Нововодолазькі відрізні круги - це високоякісна сталь, висока стійкість до зношування й розривної міцності, кращі характеристики різу. До складу кіл відрізних не входить залізо, сірка і хлор.

Використання при виготовлені гострих зерен карбіду кремнію, забезпечують від відрізних кругів по каменю, бетону та цеглі точний різ, зниження енергетичного витрати, а також, знижують кількість пилу і шуму. І найголовніше, забезпечують мінімальний витрата матеріалу.

Тип 41

Срок придатності: 3 роки. 

 

Круги шліфувальні. ТУ У 23.9-38633740-001: 2013, EN 12413

Шліфувальні абразивні кола, також виготовляються на бакелітовій зв'язці із вогнетривкого, хімічно стійкого і надтвердого електрокорунду найвищої якості, матеріалу на основі оксиду алюмінію. Плюс до всього, у кола присутній зміцнюючої елемент, що представляє собою тришарову скловолокнисту сітку.

Дані кола застосовуються при шліфовці всіх поверхонь, для зняття припуску, для чищення зварних швів.

      Тип-1                                                      Тип-27

Якщо Вас зацікавила наша продукція, Ви можете зв'язатися з нами за телефоном (067) 828 43 88 або найближчим відділом збуту.

Також ви можете надіслати заявку у формі нижче.

Якщо Вас цікавлять ціни на відрізні і шліфувальні круги, а також на мталлопродукцію дивіться наш прайс-лист.

Опубліковано: 03.09.2015

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?