Ваша область: ?
Ваша область: ?

Розширення асортименту метизної продукції

Основним напрямком діяльності компанії "ВІКАНТ" є оптовий і роздрібний продаж металопрокату, переважно арматури. З середини травня наша компанія приступила до реалізації метизної продукції, зокрема зварювальних електродів, сітки рабиці та сітки кладочної. До теперішнього часу в сортаменті компанії представлені електроди марок АНО-21 діаметром 3 мм і АНО-4 діаметром 4 мм у співвідношенні 70/30. Постачальником продукції є завод "БаДМ Лтд".

Директор з розвитку ТОВ "Вікант" Коваленко Сергій зазначив: "Зараз ми нарощуємо обсяг реалізації електродів, подальший рівень продажів поки не визначений і буде залежати від замовлень і ринкової ситуації". Електроди доступні покупцям на всіх складах компанії - в містах Кривий Ріг (центр комплектації), Дніпропетровськ, Запоріжжя, Херсон, Черкаси, Кіровоград, Вінниця, Хмельницький і Кам'янець-Подільський. Також в планах компанії розширення асортименту сітками - кладок і плетеними. Відзначимо, що раніше вже здійснювалися поставки даної продукції через філії, розташовані в Західній Україні. Тим не менш, відвантаження були точковими - сітки купувалася у місцевих постачальників під індивідуальне замовлення клієнта.

У перспективі продукція буде представлена ​​на всіх складських майданчиках компанії. На даному етапі триває опрацювання ринку, ведуться переговори з потенційними постачальниками, визначається щомісячний обсяг закупівель.

Опубліковано: 14.07.2015

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?