Ваша область: ?
Ваша область: ?

Ціни на металопрокат у листопаді 2016г. Факти та прогнози.

Ціни на металопрокат у листопаді 2016г.

В кінці жовтня і на початку листопада 2016г продовжився тренд збільшення вартості всього сортаменту металопрокату, що почався у вересні 2016г. В середньому вартість металопрокату в жовтні збільшився на 1,4%.

Чого очікувати далі?

Нестабільна ситуація на світових ринках, висока ціна на залізну руду і коксівне вугілля, а також підвищення вартості китайського прокату, можуть вплинути на вартість металопрокату і в Україні.

З початку листопада значно збільшилася вартість сталевої заготовки у українських виробників чорного прокату. Цілком можливо, а точніше найімовірніше, що зростання цін на довгомірний і трубний прокат продовжиться і далі.
Дещо завищеною залишається вартість сталевих листів на українському ринку, але враховуючи світовий зростання цін по даному виду прокату в Україні, ціна на нього опускатися не буде.

Максимальне зростання цін у жовтні відбувся по таких видах сталевого прокату:

  1. Вартість однієї тонни холоднокатаного листа збільшилася на 380 грн, або 2,35%, порівняно з вереснем 2016г.
  2. Ціни на гарячекатаний лист зросли в середньому на 375 грн за тонну, або на 2,6 %
  3. Водогазопровідні труби подорожчали на 2,15% або на 312грн за тонну.
  4. Ціна швелера змінилася на 335 грн. за тонну в бік збільшення, що становить 2,12% .
  5. Вартість арматурного прокату і безшовних сталевих труб збільшилася на 1,5% , тобто на 187грн. і 377.грн за тонну відповідно.
  6.  Незначна зміна цін за тонну спостерігалося за такими позиціями , як балки і куточки. Вартість сталевої балки зросла на 82 грн/тн, а куточка всього на 33 грн/тн.

Опубліковано: 08.11.2016

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?