Ваша область: ?
Ваша область: ?

Металобаза Вікант у м.Миколаїв

Металобаза «ВІКАНТ» - розширює регіональну мережу і відкриває філію в м.Миколаїв

 

12 жовтня 2015 відбудеться відкриття нового оптово-роздрібного складу з реалізації металопрокату в м.Миколаїв.

 Загальна площа складу критого типу становить 1500 м кв., На території є залізнична гілка. На територію обслуговують 2 мостових крана вантажопідйомністю 12,5 тонн. На металлобазе здійснюється порізка металопродукції, встановлені пакувальні пункти, правильні верстати і верстати для гнуття металопрокату.

     Сортамент металопродукції на Миколаївській металлобазе на 40-50% становить арматурний прокат, представлені також й інші позиції сортового і фасонного прокату: куточок, швелер, балка, круг, смуга, г / к і х / к листи і сталеві труби. Варто відзначити, що в асортименті буде доступний ряд супутніх матеріалів - електроди, відрізні круги, сітка кладочна, сітка рабиця, цемент і т.д.

   Незнижуваний товарний запас на початку роботи майданчика і в зимовий час складе 500 тонн, планове наповнення перед початком активного сезону 2016 (лютий-березень) - до 1000 тонн. При необхідності територія складу може бути збільшена до 3000 м. Кв, а товарний запас - до 2000 тонн.
    В даний час оптово-роздрібні склади металобази "Викант" розташовані в містах Кривий Ріг, Дніпропетровськ, Вінниця, Хмельницький, Кам'янець-Подільський, Черкаси, Херсон, Кіровоград і Запоріжжя.

 

Металобаза знаходиться за адресою: м.Миколаїв, вул. Новозаводська, 5

Опубліковано: 08.10.2015

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?