Ваша область: ?
Ваша область: ?

Оновленя асортименту

Ми оновили асортимент.

Місія компанії ВІКАНТ орієнтована на задоволення потреб клієнтів. Зокрема, - це надання широкого асортименту продукції на вигідних умовах. Ми підтверджуємо свої наміри не тільки словом, а й ділом. Список товарів знову поповнений.

На цей раз в асортименті з'явилися нові будівельні сітки: кладочна і рабиця. На даний момент їх можна придбати у філіях р Хмельницький, в Кам'янці-Подільському і у Вінниці. Надалі планується поповнення складів всіх філій компанії.

Кладочна сітка

Використовується для армування бетонних конструкцій, застосовується в широкому спектрі робіт по облицюванню, при кріпленні кладки з цегли. Компанія ВІКАНТ пропонує кращий варіант на ринку, ретельно відібраний серед ропозицій сотень виробників.

Кладочна сітка представлена ​​в прайс-листі 13-ма позиціями різного розміру: від 1,27х0,33 (100х100) до 1х2 (150х140). Як завжди, товар характеризується високою якістю і справедливої

Сітка Рабиця

Найбільш популярна будівельна сітка, також відома як зварна оцинкована. Її використовуются для: - зведення огорож, споруди вольєрів домашнім тваринам; - робіт з теплоізоляції, зміцнення цегляної кладки; - фіксації настінних перекриттів; - армування дорожнього полотна і конструкцій із залізобетону; - а також в інших будівельних потребах.
Асортимент поповнився 6 позиціями рабиці. Розміри: від 1,6х35х1,50х10м до 2,2х60х1,50х10 м.

Як завжди, ми встановили лояльні ціни на всі групи товарів. Оцінити їх Ви можете скачавши прайс-лист.

Нагадуємо, що менеджери завжди на зв'язку, готові обговорити асортимент і надати Вам професійну консультацію.

Для швидкого замовлення сітки кладки або рабиці скористайтеся формою нижче.

Опубліковано: 11.06.2015

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?