Ваша область: ?
Ваша область: ?

Ми відкрили нове представництво в Житомирі

Металопрокат в Житомирі 

11 травня 2018 року відбулося відкриття нового представництва в м. Житомир. Генеральний директор Пономарьова Інна Олександрівна особисто перерізала червону стрічку відкриття, ознаменувавши успішний початок роботи нової філії.

Ми стаємо ближче до наших покупців і тепер раді обслуговувати клієнтів і в Житомирській області. Представництво знаходиться за адресою: м Житомир, вул. Комерційна, 4 (офіс і склад знаходиться на одній території). Приїхавши до нас, ви можете на місці ознайомитись продукцією, яка вас цікавить та отримати вичерпні відповіді на свої питання у менеджерів. Металобаза огороджена і добре охороняється, має площу в 1200 м2, на території є козловий кран вантажопідйомністю 12,5 т., який оперативно погрузить потрібні позиції металопрокату. У нас є зручна ділянка для порізки  металопрокату, де ви можете порізати металопродукцію на потрібні довжини. Також ви можете  залишити товар на зберігання, якщо немає можливості забрати в цей день. В нашому представництві в Житомирі великий асортимент металопродукції. У нас ви можете купити:

 

У Житомирській області дуже інтенсивно будуються житлові будинки, а також кількість заводів з кожним роком збільшується, тому ми намагаємося збільшувати асортимент металопродукції щоб дати достатньо для потреб наших клієнтів. Директор регіонального представництва - Тарасюк Юрій Володимирович, очолив філію і з ентузіазмом дивиться в продуктивне майбутнє роботи філії.

 

Опубліковано: 15.05.2018

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?