Ваша область: ?
Ваша область: ?

Металопрокат у Вишгороді

 

На сьогоднішній день купити металопрокат в Вишгороді досить актуальне питання, адже метал використовується в самих різних сферах діяльності, особливо в будівництві – зведення будівель з металоконструкцій, їх установка та вдосконалення, реконструкція інженерних систем. Все це без застосування металопрокату практично неможливо. Сучасне суспільство вимагає регулярної модернізації та вдосконалення абсолютно в усіх сферах промисловості. Саме тому металопрокат сьогодні просто необхідний.

Ви шукаєте компанію, яка гарантує продаж металопродукції оптом та в роздріб за доступними цінами, а також оперативну доставку? Ми знаємо як вирішити вашу проблему! Широкий асортимент включає практично всі категорії металопрокату - від труб до сталевого листа або профнастилу.

Особливості та типи металопрокату

Фахівці поділяють металеві вироби на кілька категорій:

  • чорний металопрокат (застосування чорних металів та сплавів)
  • кольоровий металопрокат (використання різних типів кольорового металу)

У той же час обидва типи поділяються на такі підкатегорії:

  • сортовий металопрокат - сюди відносяться такі стандартні вироби, як круги, квадратиарматура та ін.
  • фасонний металопрокат - зазвичай застосовується в будівництві. До даної підкатегорії можна віднести балки, швелерикутики та профіль. Також до даного типу підходять рейки, профілі, які використовуються в суднобудуванні, вагонобудуванні та ін.
  • листовий металопрокат - виготовляється з листової сталі, за допомогою гарячого і холодного прокату з використанням різних технічних процесів
  • трубний металопрокат - до даного типу можна віднести безшовні та зварні труби, а також конструкції з арматури
  • інші типи металевих виробів

Чому саме ми?

У нас ви знайдете великий асортимент продукції. Наша компанія має широку дистрибуційну мережу металобаз по всій Україні. Ми пропонуємо купити металопрокат за низькими цінами у Вишгороді, як оптом, так і в роздріб. Ми повністю впевнені у високій якості пропонованої нами продукції, тому надаємо гарантію на всі види товарів.

Важливо! Вся продукція пройшла обов'язкову сертифікацію на заводах-виробниках та має відповідну документацію, що підтверджує якість.

Будемо раді довгостроковій співпраці!

Опубліковано: 08.08.2018

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?