Ваша область: ?
Ваша область: ?

Металлобаза Кропивницький

Металопрокат використовується в будівництві на різних етапах. Будівництво будинку або гаража починається з заливки фундаменту. Щоб основа будинку була міцною та стійкою, в фундамент в'яжуть арматуру рифленого профілю, це зазвичай арматура ДСТУ А400С-А500С, яка відповідає всім необхідним властивостям та забезпечує високу сцепкість з бетоном. На кожному етапі будівництва є свої особливості та використовуються різні види металопрокату.

Асортимент металопродукції ВІКАНТ

У нас ви можете купити чорний металопрокат наступного сортаменту:

  1. Листовий прокат (г/к, х/к, ПВЛ, оцинкований, рифлений)
  2. Труби (безшовні, профільні, ВГП, електрозварні)
  3. Арматура (А240, А400 (ГОСТ), А400/А500С (ДСТУ), А800/А1000, НДЛ)
  4. Балка двотаврова
  5. Смуги сталеві
  6. Кутики
  7. Квадрат
  8. Швелер
  9. Круги сталеві (гарячекатані, конструкційні)
  10. Шестигранники

Металопрокат Кропивницький

Металлобаза Кропивницький

Філії нашої компанії знаходяться в більш ніж 20 містах України, в тому числі і Кіровоградській області, за адресою: м Кропивницький, вулиця Г. Родимцева 106/1. Якщо у вашому населеному пункті немає металобази нашої компанії, ми доставимо з найближчої, щоб зменшити витрати на доставку. На складах нашої компанії завжди в наявності широкий асортимент металопродукції. У нас ви знайдете металопрокат для будівництва та інших завдань, які перед вами стоять.

Майданчик нашого складу має критий тип, тому металопрокат не впливають опади і він зберігає свої технічні характеристики та вигляд. За попереднім замовленням наших клієнтів ми можемо доставити унікальні позиції, які не мають аналогів в Україні.

Металопрокат Кропивницький

Команда менеджерів

Співробітники філії ВІКАНТ в м. Кропивницький - це команда професійних менеджерів, які вже багато років працюють та знають всі тонкощі і труднощі, з якими може зіткнуться клієнт. Працівники відділу продажів допоможуть вам порахувати необхідну кількість металу для об'єкта, який будуєте та оформлять замовлення. Працівники складу поріжуть метал точно в розмір на необхідні довжини та загрузять ваше замовлення на транспорт. Також ви можете замовити доставку, у нас є власний парк автомобілів, а також партнерські угоди з логістичними компаніями, послугами яких ми користуємося, якщо не справляємося своїм транспортом.

Металопрокат

Опубліковано: 05.04.2019

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?