Ваша область: ?
Ваша область: ?

Купити арматуру, листи, труби в нашому представництві в Чернігові

Металобаза Вікант в Чернігові

ВІКАНТ є найбільшою українською металобазою, яка спеціалізується на продажі високоякісної металопродукції. Діяльність компанії почалася ще в 1997 році, і на сьогоднішній день в будь-якому місті України, включно з Черніговом, можна купити металопрокат за вигідними цінами. Сьогодні наша компанія співпрацює як з простими покупцями, так і з провідними будівельними організаціями і заводами.

Чесні ринкові ціни, якісні товари, зручна доставка в будь-яке місто дозволили нам стати лідером, якому довіряють покупці. Позитивні відгуки клієнтів - головний показник того, що більш перевіреного постачальника металопрокату складно знайти. Сьогодні компанія має 24 представництва з центральним офісом в Києві. ВІКАНТ може забезпечити безперебійні поставки своєї продукції при будь-яких погодних умовах. Купити арматуру в Чернігові, купити лист в Чернігові, а також купити труби в Чернігові ви можете в нашому регіональному представництві.

Репутацію нашої металобази в Чернігові підтверджує велика кількість бізнес-контрактів з провідними національними підприємствами. Продукція від компанії ВІКАНТ використовується при будівництві новобудов, супермаркетів, футбольних стадіонів, морських причалів та ін. Нам довіряють і нас вибирають за високий рівень обслуговування.

Переваги роботи з нами:

  • стабільність поставок
  • можливість придбання металопрокату в будь-якій точці країни
  • вигідні ціни на роздрібні і оптові покупки
  • великий асортимент виробів для різних цілей

На всіх металобазах знаходиться достатня кількість труб та листового прокату. Ми гарантуємо своєчасну й оптимізовану логістику власним автотранспортом. Ми також формуємо збірні замовлення, здійснюємо послуги порізки та зберігання.

В асортименті продукції представлений металопрокат різного класу, діаметра та марки. В каталозі на нашому сайті ви можете ознайомитися з продукцією в наявності й цінами. Всі реалізовані товари відповідають стандартам якості. На сьогоднішній день металопродукція застосовується в будівництві житлових комплексів, супермаркетів і стратегічних установ. Кожна номенклатурна позиція з нашого прайсу має сертифікати якості. Ми гарантуємо обслуговування, яким залишаються задоволеними всі наші клієнти.

Опубліковано: 25.05.2018

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?