Ваша область: ?
Ваша область: ?

Компанія ВІКАНТ була представлена ​​на виставці «ЄвроБудЕкспо-2017»

Фірма Викант стала учасником виставки

На минулому тижні в Києві відбулася виставка "ЄвроБудЕкспо-2017", в якій брали участь фахівці з усіх секторів будівельної індустрії нашої країни -  це архітектори, представники державних, комерційних, будівельних організацій і багато інших.

Подібного роду виставки - гарна платформа для дослідження та моніторингу товарів і сервісів, які подаються державними закупівельними компаніями, які постачають сировину на об'єкти, що будуються. Такі заходи дозволяють українським і зарубіжним фірмам репрезентувати своє підприємство на будівельному ринку України, реалізувати комерційні домовленості, познайомитися з перевагами технологій, що використовуються сьогодні. Також такі зустрічі є відмінною можливістю оцінити свою продукцію на тлі конкурентів і придбати нові контакти.

Компанія ВІКАНТ була представлена ​​на стенді Асоціації Українського Центру Сталевого Будівництва. За підсумками трьох днів роботи виставки можна сказати, що подібні заходи - це унікальна можливість встановити ділові зв'язки і налагодити партнерські відносини.

Представителями компанії ВІКАНТ було встановлено більше 20 контактів з потенційними партнерами по будівництву і металоконструкцій.

Серед учасників також були:

  • НДІ;
  • проектні організації;
  • масові періодичні видання будівельного напрямку;
  • іноземні компанії - AME GmbH (Австрія);
  • ИЗОБУД;
  • ГК - Білорусь.

У сусідньому залі проходила виставка за енергозберігаючими технологіями, де можна було отримати досить цінну інформацію щодо впровадження та використання енергозберігаючих технологій в регіонах і Україні в цілому.

Організаторами виставки виступили київські комунальні та муніципальні підприємства, в тому числі Київводоканал.

Опубліковано: 14.11.2017

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?