Ваша область: ?
Ваша область: ?

Суміші для керамічної плитки

Компанія ТОВ «ВІКАНТ» реалізує морозостійку клейову суміш Kreisel MULTI 102 предназначенну для наклеювання керамічної плитки. Суміш розфасована в пачки по 25 кг.

Ціна 1 мішка вагою 25кг становить 61 гривня. Всі ціни на металопрокат, будівельні матеріали дивіться.

Для вибору найбільш підходящої клейкої суміші для плитки з кераміки необхідно орієнтуватися на склад.

Вибираємо клейову суміш для керамічної плитки.

Виходячи зі складу вони поділяються на наступні види:

Види клейових сумішей:

 • суміш для плитки з кераміки на базі цементу. Цей тип сухої суміші найпопулярніший. Вони бувають різних ступенів еластичності. Єдиним мінусом цього клею у тому, що при взаємодії з повітрям він досить швидко засихає, тому для роботи з ним потрібно певний досвід.
 • клеї для плитки з кераміки на базі цементу з пластифікатором. Використання пластифікатора надає суміші еластичності і збільшує період роботи з ним;
 • суміші на базі одного компонента (однокомпонентні) - готові пастоподібні клеї. Використання такої суміші виключає можливі помилки при її самостійному приготуванні.
  Перевагами такого виду сумішей наступні:
  -еластичність,
  -зручність роботи,
  -довше не сохне.
 • Суміші на базі двох компонентів (поліуретанова, епоксидна). Набір сухих компонентів, що вимагає замішування. Хімічна реакція виникає при їх змішуванні надає суміші необхідні властивості. Такий вид клею може володіти різними показниками еластичності. А головна перевага полягає в можливості використання її в якості затирочної суміші. Підходить для застосування у приміщеннях зі значним показником вологості.

Найважливішим показником сумішей для плитки з кераміки, крім її клеючих здібностей є -еластичність. Адже саме за рахунок еластичності суміші без пошкоджень витримується напруга у разі . А відповідно чим більше подвичность підстави і плитки, тим більш високою еластичністю повинна володіти суміш.

Клейова суміш Kreisel

Клейова суміш Kreisel идеалена при наклеюванні плитки з кераміки на стінку і підлога з всмоктуючою здатністю > 3% до міцним, недеформованих поверхонь зі значною адгезією всередині будівель, а при використанні морозостійкої плитки - зовні будівель в тих місцях, що не зазнають суттєвих деформацій облицювання з-за перепадів температур.

Базою для суміші може служити бетон, бетон з легким заповнювачем, ніздрюватий бетон, цементна або цементно-вапняна штукатурка, несуча вапняна штукатурка, надійно закріплена плита з гіпсокартону або гипсоволокна, цементна стяжка.

Не підходить клей для приклеювання плитки на цементному і ангидридному монолітної підлоги з підігрівом, до гіпсової плиті, так само не використовується для приклеювання керамогранітної плитки.

Опубліковано: 31.08.2016

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?