Ваша область: ?
Ваша область: ?

Арматура в Кропивницькому

Виробництво будь-якої залізобетонної конструкції передбачає використання металопрокату, в тому числі арматури. Сам по собі бетон - це міцний матеріал, але без армуючого шару він є крихким, тому служить набагато менше необхідного терміну. Якість в'язки арматурного кістяка безпосередньо впливає на збільшення періоду експлуатації залізобетонної конструкції, на її міцність та надійність. Виходячи з вищеописаних характеристик, можна сказати, що арматура є дуже затребуваною в будівельній сфері. Якщо ви займаєтеся приватним або комерційним будівництвом, і вам необхідно придбати металопрокат, звертайтеся в надійну компанію, що має позитивні відгуки споживачів. Наша фірма пропонує металопрокат різного виду. Недорого купити арматуру в Кропивницькому можна, зв'язавшись з нами.

Види та області застосування сталевої арматури

Сталева арматура є одним з видів сортового металопрокату, який виготовляється у вигляді стрижнів з наперед заданим діаметром. Технічні умови виготовлення та використання цього матеріалу регламентуються державними стандартами.

За методом виробництва арматуру можна розділити на наступні види:

 • дротова
 • канатна
 • стрижнева

За технологією виробництва арматура буває:

 • холоднокатаною
 • гарячекатаною

За профілем поверхні арматура ділиться на:

 • рифлену
 • гладку

Від рівня механічних характеристик даного матеріалу залежить розподіл на класи, більш високий клас вказує більшу міцність. Дані параметри впливають на вибір матеріалу для різних будівельних цілей.

Арматуру сталеву використовують:

 1. при будівництві різних металевих виробів
 2. в процесі будівництва залізобетонних конструкцій
 3. під час кладочних робіт
 4. під час створення перекриття та в інших будівельних сферах

Цей матеріал є сполучним елементом, здатним збільшити міцність та довговічність загальної конструкції.

Вигідне співробітництво

Якщо ви хочете недорого купити металопрокат в Кропивницькому, звертайтеся в нашу компанію. У нас представлений широкий вибір арматури та інші види металевих виробів. Зв'яжіться з менеджером за контактним номером телефону для обговорення подробиць закупки. Ми реалізуємо оптові та роздрібні партії металопрокату за адекватними розцінками. Доставка матеріалів обговорюється з представником нашої компанії в телефонному режимі.

Опубліковано: 06.07.2018

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?