Ваша область: ?
Ваша область: ?

Арматура, листи, труби в Черкасах.

 Металобаза ВІКАНТ в Черкасах

Якщо ви перебуваєте в Черкасах або Черкаській області, то зможете без зусиль купити металопрокат за вигідною ціною. Компанія ВІКАНТ - надійний дистриб'ютор металопрокату в Україні, який пропонує купити металопродукцію за ринковою ціною. До ваших послуг досвід фахівців, які швидко підберуть потрібний товар, а також забезпечать безперебійну доставку при будь-яких умовах.

За багаторічну історію роботи металлобаза ВІКАНТ поставляє продукцію, яка користується величезною популярністю серед споживачів, включаючи приватних осіб і великих компаній. Металлобаза співпрацює з багатьма великими українськими організаціями та будівельними гіпермаркетами. Продукція, що продається повністю відповідає вимогам споживачів по співвідношенню ціна/якість.

Головний офіс компанії знаходиться в Києві, але замовити металоконструкцію ви можете і в будь-якому іншому місті, не виняток - Черкаси і область. Це зручна можливість купити арматуру в Черкасах, купити труби в Черкасахкупити листи в Черкасах та інший метал за прийнятною ціною. На складі металобази ВІКАНТ знаходиться широкий асортимент металопрокату, який користуються великим попитом в будівництві. Кожна позиція проходить сертифікацію європейського рівня для того, щоб споживач купував продукт, який найкраще прослужить тривалий час. Ми надаємо краще обслуговування, яким залишаються задоволеними всі наші клієнти.

Поставки металопродукції здійснюються як великим замовленням, так і мінімальними обсягами. Доставка замовлення не змусить вас чекати, товар доставлять чітко та в обумовлений термін, враховуючи широку дистриб'юторську мережу, яка на даний момент складається з 26 філій. За рахунок широкого асортименту товарів ви можете вибрати метал будь-якого класу міцності як за оптовою ціною, так і в роздріб. На сайті компанії є можливість ознайомитися з прайсом і каталогом.

На сьогоднішній день товари, які ми пропонуємо застосовуються в будівництві житлових комплексів, супермаркетів, стратегічних установ. Задоволені клієнти підтверджують не тільки якість продукції, що продається, а й ступінь обслуговування, яке здійснюється на вищому рівні.

Опубліковано: 05.06.2018

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?