Ваша область: ?
Ваша область: ?

Застосування арматури

Арматура

На сьогоднішній день, арматура - невід'ємна частина металопрокатного виробництва, оскільки має великий попит в будівництві та на інших промислових виробництвах. Буває різного виду і призначення:

  • будівельна
  • трубопровідна
  • електротехнічна

Перші два види, більш значні для металопрокатної промисловості, оскільки займають великий сегмент на ринку та виробництві.

Будівельну, як правило, застосовують для зміцнення бетонних конструкцій, фундаментів, монолітного будівництва і багатьох інших елементів. Трубопровідна створена для регулювання, перекриття робочого середовища в трубопроводі. Щоб визначитися з кількістю і видом арматури, потрібно провести ряд інженерних розрахунків. Міцність конструкції, також залежить від якісних характеристик виробів:

  • температурної і корозійної стійкості;
  • пружності;
  • міцності.

Компанія Викант, професійно займається продажем металопрокату більше 15 років і вже давно освоїла сучасні техніки виготовлення товарів металопрокату. Будівельна арматура випускається декількох видів:

  1. Гарячекатана - має вигляд гладкого або ребристого стрижня, діаметром 6 - 40 мм, використовується легована сталь
  2. Холоднокатаная проводитися з вуглецевої і низьковуглецевої сталі, діаметром 3 - 12 мм
  3. Склопластикова арматура (композитна) - при виготовленні використовують базальтові, вуглецеві та скляні волокна. Вироби мають не велику вагу та низьку теплопровідність, не піддаються корозійним процесам. Однак виключають можливість застосування зварювання, бо не стійкі до температури понад 600 градусів. 

Купити арматуру в Києві або замовити в будь-яке місто України можна на сайті https://vikant.com.uaКомпанія Викант, має представництва у всіх великих містах країни, що гарантує швидку доставку і високу якість металопрокатних виробів.

В інтернет магазині є асортимент не тільки арматури, а й інших виробів: труби, балки, електроди, цемент, дріт та інші. На сайті вказані ціни та опис асортименту, здійснити замовлення не виходячи з дому, можна скориставшись нашим онлайн сервісом. На всю продукцію є сертифікати якості.

 

Опубліковано: 07.03.2018

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?