Ваша область: ?
Ваша область: ?

Участь у напівмарафоні ArcelorMittal Odesa Half Marathon 2017

"Фізичні вправи можуть замінити безліч ліків, але жодні ліки в світі не зможе замінити фізичні вправи"

Анджело Моссо

 

У неділю, 25 червня, в легендарній Одесі, другий раз пройшов головний біговій напівмарафон ArcelorMittal Odesa Half Marathon 2017.

Даний захід сміливо можна назвати інтернаціональним, оскільки в ньому взяли участь понад 2 тисячі осіб, які прибули з 25 держав, в тому числі з Америки, Білорусі та стан Європейського Союзу.

Вік і рівень професійної підготовки учасників були дуже різними: & nbsp; професійні спортсмени, аматори, а також люди з обмеженими можливостями.


Переможцями напівмарафон забігу (дистанція 21,0975км) серед чоловіків виявився 32 річний легкоатлет з Миколаєва  Юрій Грицак, який подолав дистанцію за 1 годину і 8 хвилин.

Викант з Юрій Грицак на Викант на ArcelorMittal Odesa Half Marathon 2017
Серед жінок перемогу здобула мешканка Одеси- Валентина Полтавська. Середня швидкість спортсменки - 17,6км / год, час забігу 1 годину і 20 хвилин. За словами Валентини, перемога їй далася легко, реальних конкуренток серед жінок вона не мала. Протягом усієї дистанції Валентина не давала шансів іншим учасницям і випередила на фініші найближчу суперницю на цілих 180 секунд. Викант з Валентина Полтавська на ArcelorMittal Odesa Half Marathon 2017

Викант на ArcelorMittal Odesa Half Marathon 2017
Компанія "Вікант"  також брала участь в забігу на 10 кілометрів. Наш учасник, Максим Залізняк подолав шлях за 58 хвилин 37 секунд, діставшись до фінішу дев'яностим з 260 учасників дистанції.

Викант на марафоні в Одесі
Під будівлею Одеського оперного театру зібралося понад 7 тисяч глядачів і уболівальників.

На думку учасників і глядачів, напівмарафон - це масштабний мотиватор, який, як лакмусовий папір демонструє, що все в наших руках. І тут важливо те, що ми шукаємо - можливість або виправдання. У забігу на 21 км брали участь люди похилого віку і люди з інвалідністю, демонструючи силу духу і реальні можливості тіла людини.

Організатором марафону виступила компанія Run Ukraine, а головним титульним спонсором - металургійний гігант ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг"

 Інформаційну підтримку заходу надавали - ТСН та Телеканал XSPORT.

Участь в напівмарафоні - ArcelorMittal Odesa Half Marathon 2017 .. Фото з Марічкою Падалко «width =


За словами керівника відділу маркетингу ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг", Прабудди Рай- філософія компанії та спортивних заходів схожі, оскільки здатні змінювати майбутнє вже сьогодні.

Прабудда Рай, керівник відділу маркетингу ПАТ & ldquo; АрселорМіттал Кривий Ріг & rdquo ;: & ldquo; Основна концепція компанії АрселорМіттал & mdash; & Ldquo; Transforming tomorrow & rdquo ;, що дослівно перекладається & ldquo; Змінюємо майбутнє & rdquo ;. Спортивні заходи дійсно змінюють майбутнє вже сьогодні. Бігові змагання на 100% відповідають цінностям АрселорМіттал: лідерство і сталий розвиток. Ми прагнемо розвивати і заохочувати культуру здорового способу життя, зокрема, біг, як серед працівників ПАТ & ldquo; АрселорМіттал Кривий Ріг & rdquo ;, так і по всій Україні. Ми виступили титульними спонсором Odesa Half Marathon, щоб мотивувати українців вести здоровий спосіб життя, займатися бігом, рухатися до змін задля кращого майбутнього. Компанія АрселорМіттал виробляє металопродукцію, з якої будуються міцні, стійкі будівлі і споруди по всьому світу. Ми хочемо, щоб таким же міцним був дух українців і їхнє здоров'я. Ми інвестуємо в Україну сьогодні, змінюємо майбутнє разом & rdquo;.

Опубліковано: 26.06.2017

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?