Ваша область: ?
Ваша область: ?

AgroExpo-2017

AgroExpo-2017. Участь в міжнародній агропромисловій виставці.

Щороку в Кропивницькому (колишній м.Кіровоград) проходить Міжнародна агропромислова виставка . У цьому році наша компанія Вікант також взяла участь в AgroExpo-2017, Виставка проходила з 20 по 23 вересня. Гості та учасники відвідали Покровський ярмарок, стали свідками нового рекорду України з перетягування агрегатів, в даному випадку це був трактор, оснащений посівним комплексом. На AgroExpo були представлені: виставка автомобілів, виставка племінних птахів і тварин, демонстрація агротехніки в роботі і т.д.

Здавалося б що спільного між аграріями і металістами? ...

Металопрокат дуже широко використовується в аграрному секторі. Труби, швелера, балки, листи, арматуру і багато іншого застосовують для будівництва елеваторів, тваринницьких ферм, сховищ, складів, інших сільськогосподарських об'єктів. І звичайно для виготовлення сільськогосподарської спецтехніки: комбайнів, тракторів, поливальних комплексів, плугів, сівалок і т. Д.
Фірма Викант багато років є надійним партнером і постачальником для агропромислових компаній України.
Будучи одним з найбільших дилерів українських заводів-виробників, ми можемо поставити будь-який обсяг необхідної Вам продукції.
Ознайомитися з сортаментом компанії "Фірма" Викант "можна тут.

& nbsp;

Опубліковано: 24.09.2017

Поділитися:

Повернутися до списку новин

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?