Ваша область: ?
Ваша область: ?
Кутник металевий гарячекатаний

Кутик сталевий рівнополочний гарячекатаний

ДСТУ 2251-93 / ГОСТ 8509-93

арматура а800 а1000

Кутик сталевий - як металевий виріб, широко застосовується в будівельній галузі, при зведенні металоконструкцій різного призначення (одноповерхових і висотних споруд), його також використовують в якості армуючого елемента, як і арматуру, балку і швелер, при будівництві навантажених будов, у вагонобудуванні і т .буд.

Сортамент (кутик равнополочний) досить широкий, ціна на кутик рівнополочний від виробника, дозволяють підібрати найбільш відповідний під певні завдання кутник сталевий рівнополочний.
Кутик сталевий рівнополочний (сортамент) має ширину полиць від 20 до 200 мм і товщину сталі від 3мм. Дані характеристики сталевого кутника, дозволяють, при його використанні, зменшити вагу  конструкції будівлі  і відповідно  вимоги до фундаменту і вартості його будівництва, що робить використання сталевого кутика ще й вигідним з економічної точки зору.
Найбільш затребуваний металевий кутик зі сталі марки  Ст3пс. 

У разі зведення несучої конструкції, розрахованої під високу напругу металу, застосовують гарячекатаний сталевий куточок (равнополочний куточок).

 Ціна сталевого куточок вказана в прайс-листах. Компанія Викант предостваляет ціни на кут гарячекатаний від виробника.

Кутик, як вироби металопрокату, застосовуються практично у всіх галузях, особливо широко він використовується в будівництві, від монолітних конструкцій висотних каркасних будівель до будівництва одноповерхових невеликих споруд, в важконавантажених і великопрольотних перекриттях і покриттях, при виробництві вагонів та іншої техніки. Застосування куточка дуже різноманітно.

Куточок по сталі 9г2с (низьколегована сталь) використовується при будівництві та виробництві з певними постійними або змінними навантаженнями, а також в областях схильних низьких температур.

В якості основних стандартних розмірів куточків приємні такі величини:
товщина металу - від 3 мм;
довжина виробу - від 3 м до 12 м, а також кратної мірної довжини, немірної довжини і обмеженої в межах немірної довжини;
ширина полиць - від 20 мм.

 

Сортамент уголок стальной равнополочный, мм

Толщина полки, мм

Предельное отклонение, мм

Кривизна уголка,

% 1 м

3

4

5

по ширине полки

по толщине полки

20х20

 

+

 

+1

-1

+0,3 -0,4

0,4 % длины

25х25

 

+

 

30х30

 

+

 

32х32

+

+

 

35х35

+

+

 

40х40

+

+

 

45х45

 

+

 

50х50

 

 

+

 

Якщо Вас цікавить вартість кутика, зателефонуйте нам, і наші менеджери дадуть відповідь на всі питання або дивіться детальний прайс-лист.

Ви можете залишити заявку на замовлення кутика сталевогоу формі нижче.

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?