Ваша область: ?
Ваша область: ?
Лист рифлений

Лист сталевий рифлений

 

 

ПОЗИЦІЇ ДОВЖИНА СТАНДАРТ, ТЕХ.УМОВИ МАРКА СТАЛІ
       
Лист рифлений 3-8мм 1,25х6,0м ГОСТ 8568-77 ст.3ПС/08КП

 

Сталь листова рифлена випускається в листах певних розмірів, іноді в рулонах. Виготовлення сталевого рифленого гарячекатаного листа відповідає державному стандарту. Існує два різновиди малюнка рифлень: сочевичної і ромбічної текстури. Виробництво здійснюється на прокатних станах. Щоб виготовити лист сталевий рифлений використовують валки, які не мають рівну поверхню. Навпаки, на них є малюнок, який визначає майбутню текстуру. Візерунок завжди розташовується з однієї сторони листа. Наприклад, сочевичний є малюнком з овальної форми ріфелів, розташованих під кутом по відношенню один до одного.

Вивчаєте параметри і ціну рифленого листа в Україні? Хочете купити оптом чи вроздріб? Не потрібно робити це самостійно, адже у нас ви маєте можливість отримати консультацію фахівців.

Особливості

Кожен лист сталевий рифлений має наступні відмінності і специфіку:

-          сочевичний має відстань між рифленнями 20 - 30 мм

-          ромбічний має розмір діагоналі ромба від 25 х 60 мм до 30 х 70 мм

Покупці мають можливість купити рифлений лист за доступною ціною в нашій компанії. Товщина виробу варіюється від 3,0 до 5,0 мм, при цьому висота малюнка становить 1,25 х 6,00 і 1,25х4,00. Необхідна товщина безпосередньо залежить від того, в якій сфері він буде застосовуватися. Ціна також залежить від цього параметра. Важливу роль відіграє вага виробу, так як від цього залежать експлуатаційні характеристики.

Якісна сталь листова рифлена не повинна мати дефектів, які виникають в металі при прокаті та литті, западин, вм'ятин, бульбашок, розшарування країв, відколів, розломів. Але варто зазначити, що наявність окалини або іржі на поверхні рифленого сочевичного або рифленого ромбічного листа дефектом не є.

Застосування

• створення сходів, покриття для підлоги. За рахунок протиковзних властивостей рифлений лист відмінно підходить для цих цілей

• декорування інтер'єру. Цікавий малюнок рифленого листа дозволяє створити дизайнерам оригінальний декор в будинку, наприклад, в стилі лофт

• облицювальний матеріал. Рифлений лист може використовуватися перекриттів, створення перегородок

Листи сталеві рифлені, мають різну вагу, широко застосовують саме при виготовленні сходових прольотів і металевих перекриттів у виробничих спорудах. Сочевичним і ромбічні вироби використовують при будівництві морських судів і в машинобудуванні. Як бачите, виріб має велику кількість переваг і широкий спектр застосування. Що дивно, при цьому його можна без проблем купити досить недорого. Замовляйте у нас і переконаєтеся в цьому.

Оптом завжди дешевше!

Менеджери та інші фахівці нашої компанії завжди готові допомогти вам у виборі та купівлі металопродукції. Ми забезпечимо недорогі товари, що максимально підходять за всіма якісними і кількісними характеристиками для вашого індивідуального оптового або роздрібного замовлення. Оформлення і доставка замовленої продукції здійснюється в найкоротші терміни в будь-які регіони України. Можливо, вам цікаві й інші пропозиції нашої компанії: арматурний прокат, катанка, круг сталевий, балка двотаврова, куточок сталевий, лист гарячекатаний.

Ви можете оформити замовлення на лист рифлений сочевичний, або на інший металопрокату в формі замовлення на сайті або в інтернет-магазині.

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?