Ваша область: ?
Ваша область: ?
Лист оцинкований

Лист оцинкований

 

 

ПОЗИЦІЇ ДОВЖИНА СТАНДАРТ, ТЕХ.УМОВИ МАРКА СТАЛІ
       
Лист оцинкований 0,55-1мм 1,0х2,0м
1,25х2,5м
ГОСТ 14918-80 ст.08КП/ПС

 

Лист оцинкований відноситься до різновиду металопрокату, який має високу стійкість до впливу зовнішніх факторів, а саме - корозії. Виготовлення оцинкованого листа відбувається в два етапи, спочатку сталевий лист обпалюють, а потім наносять шар цинку. Оцинкування може наноситься як по обидва боки, так і тільки з одного. Залежно від товщини шару цинку поділяють на класи:

• перший - 10-18 мкм

• другий - 18-40 мкм

• вищий - 40-60 мкм

Особливою перевагою оцинкованого листа перед іншими є те що він стійкий до корозії, тому може застосовуватися в будівельних роботах, які передбачають наявність вологи.

На складах нашої компанії знаходяться більш 30 000 тонн металопрокату, і ви знайдете все що необхідно. В асортименті є листи оцинковані найпопулярніших товщини - це 0,5 мм, 0,7 мм і 1 мм.

У нас найширша мережа металобаз по всій країні, ви можете приїхати і упевниться в наявності якісного металопрокату а так же відмінного сервісу. Ви можете залишити заявку на замовлення будь-якого металопрокату в формі, розташованій на нашому сайті або зателефонуйте, і менеджери проконсультують, допоможуть зробити правильний вибір. Ми пропонуємо купити лист оцинкований оптом і в роздріб.

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?