Ваша область: ?
Ваша область: ?
Аарматура НДЛ

Арматура НДЛ

 

 

Арматура - це незамінний вид металопрокату, який застосовується в будівництві. Арматуру використовують як підставу для зміцнення залізобетонних конструкцій, що збільшує термін служби будівель. Завдяки властивостям арматури, конструкції в яких вона є, стають менш схильними до стиску.

Абревіатура НДЛ означає арматура немірної довжини, яку ще називають коротун, мається на увазі, що прутки арматури при однаковому діаметрі, мають різну довжину. Арматура НДЛ продається зв'язками, тому замовляється і поставляється покупцю в необхідному тоннажі.

Ми пропонуємо нашим клієнтам арматуру НДЛ діаметрами: 8 мм, 10 мм, 12 мм, 14 мм, 16 мм, 18 мм, 20 мм, 22 мм, 25 мм, 28 мм, 32 мм.

Переваги арматури НДЛ

Арматура НДЛ має ряд пріоритетів в порівнянні з арматурою мірної довжини, в основному це ціна. У порівнянні з ціною арматури мірної довжини, ціна арматури НДЛ набагато нижче, що дозволяє істотно економити. При цьому всі корисні властивості і стандарти якості збережені. Часто трапляється так що на об'єктах нічим різати металопрокат, і немірна довжина дуже виручає в таких ситуаціях, можна просто підібрати потрібної довжини прутки.

Варіанти використання арматури НДЛ

• штучний - арматура НДЛ зварюється на місці в каркас або металоконструкцію з окремих прутків, здійснюється на майданчику при бетонуванні

• каркасний - коротуни з'єднуються поздовжньо в вигляді решітки або кілька плоских каркасів збираються в одну конструкцію

• сітковий - має вигляд взаємно перетинаються стрижнів, які з'єднуються в'язкою або за допомогою зварювання на перетині прутків, використовується для зміцнення плит

Ми - компанія Вікант, як провідний металотрейдер в Україн,і пропонуємо нашим клієнтам тільки якісний, сертифікований товар. Звернувшись до нас, ви можете купити арматуру НДЛ за найвигіднішими цінами. Наші менеджери завжди допоможуть вам зробити правильний вибір і оперативно доставити металопрокат в будь-яку точку України. Регіональні філії нашої компанії знаходяться у всіх основних містах країни, тому ми завжди на відстані дзвінка.

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?