Ваша область: ?
Ваша область: ?
Арматура А400 (ГОСТ)

Арматура А400 (ГОСТ)

 

 

ПОЗИЦІЇ ДОВЖИНА СТАНДАРТ, ТЕХ.УМОВИ МАРКА СТАЛІ
       
Арматура А400 ф 8-40мм 12м ГОСТ 5781-82 25Г2С, 35ГС

Арматура А400 виготовляється в Україні відповідно до вимог державного стандарту способом гарячої прокатки зі сталі марки 25Г2С або 35ГС, яка є низьколегованую і дуже міцною. Діаметр арматурного прокату може становити від 8 мм до 40 мм.

Відповідно до фіксованих державних вимог арматура А400 повинна проводитися зі сталі особливого хімічного складу. Обов'язково повинні бути присутніми легуючі елементи і в більшій концентрації, ніж в марках А400/А500С. Арматура А400 рифлена, на її поверхні нанесені опуклі серпоподібні борозни, які не перетинають поздовжні ребра. Завдяки цим виступам зчіплюваність з матеріалами збільшується, тому її надійно застосовувати в будівництві конструкцій з великими навантаженнями на фундамент і стіни. Для будівельної арматури А400 рифленого типу легуючими елементами зазвичай виступають хром, титан, кремній і марганець. Присутність цих матеріалів в складі забезпечує оптимальну наявність хімічних і механічних якостей сталевого прокату. Тому арматура А400 має:

• хорошу зварюваність

• стійкість до корозії

• гнучкість

• високу міцність

Арматура А400 додає конструкціям із залізобетону необхідні якості для створення прямовісних конструкцій. Ми пропонуємо вам купити арматуру А400 за вигідною ціною оптом чи вроздріб.

Особливості арматурного прокату в Україні

Значення показників арматури А400 рифленї регулюються усіма чинними стандартами якості. Іншими словами, металеві будівельні прутки, в залежності від мети застосування, будуть мати певні конструкційні особливості:

• діаметр (міряється по стрижню без урахування ребер)

• межа плинності - це та напруга, при якій металопрокат починає деформуватися (чим вище коефіцієнт, тим міцніше арматура)

• ступінь кута нахилу поперечних ребер

• інтервал між рифленнями

• висота поперечних рифлень

Арматура рифлена виготовляється зі сталі марки 25Г2С або 35ГС, яка добре підходить для зварних конструкцій і ЗБК, де потрібен високий рівень зчеплення різнорідних поверхонь. Крім того, арматура А400, завдяки поперечним перерізам, виключає ризик появи похилих тріщин в залізобетонних спорудах. Якщо прути будуть поздовжнім елементом ЗБК, тоді буде створено рівномірний розподіл навантаження. У нас ви можете купити арматуру А400 рифленого типу, яка має два поздовжніх ребра і поперечні рифлення по всій довжині. У сфері будівництва - це дуже затребуваний виріб, тому що за допомогою нього збільшується міцність ЗБК. Купити арматуру А400 можна оптом - це допоможе заощадити на ціні. Наші представництва розміщені в усіх ключових містах України, тому ми безперебійно доставимо до вашого регіону матеріали в будь-якій кількості.

Арматура оптом і в роздріб

Ціна на арматуру А400 в Україні залежить від багатьох показників. Різні компанії пропонують різну вартість, асортимент і якість. Наші менеджери допоможуть розібратися у всіх тонкощах, вибрати і придбати якісний металопрокат, який вам потрібен за прийнятною ціною.

Наші менеджери відмінно справляються з обробкою замовлень про поставки арматури та іншого всій Україні. За багато років діяльності (починаючи з 1997 року) ми придбали хороші партнерські відносини з великими підприємствами України. Якщо у вас виникають питання, звертайтеся до наших менеджерів і вони із задоволенням допоможуть вам зробити правильний вибір. Якщо хочете подивитися весь асортимент, який ми можемо запропонувати, скачайте докладний прайс-лист.

Залишити заявку на замовлення арматури А400, або іншого металопрокату можна в формі нижче.

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?