Ваша область: ?
Ваша область: ?
Круги конструкційні

Круги конструкційні сталеві

 

 

ПОЗИЦІЇ ДОВЖИНА СТАНДАРТ, ТЕХ.УМОВИ МАРКА СТАЛІ
       
Круг конструкційний ф 10мм - ф 250мм 4-6м ГОСТ 2590-2006 Ст.20, Ст.35, Ст.45

Круги конструкційні сталеві - це металопрокат, який отримують шляхом гарячого прокату конструкційних марок сталі. Візуально круги мають схожість з арматурою, тільки прутки зовні гладкі, не рифлені. Конструкційні круги, завдяки особливостям виготовлення, а саме термічному загартуванню, мають особливу міцність та ознаки капітальності, але при цьому вони залишаються гнучкими.

Виготовлення конструкційних кругів

На сьогоднішній день є можливість виготовляти круги з будь-якого виду сталі, але найбільш затребуваним є круг з вуглецевої сталі. Тому що головна його перевага в порівнянні з легованою - це відмінний показник зварюваності. Для виготовлення зварних металевих конструкцій дуже важливим показником є ​​міцність і надійність при зварюванні стрижнів між собою, тому гідного конкурента у кругів немає.

Застосування кругів конструкційних сталевих

• будівництво (наприклад, для армування металоконструкцій, для зв'язування арматури, і ін.)

• машинобудування (наприклад, для створення заготовок деталей до автомобілів і різної техніки)

• ковальське ремесло (наприклад, для кованих декоративних елементів, огорож, побутових конструкцій)

Ми пропонуємо нашим клієнтам конструкційні круги ст.20 і ст.45. Цей металопрокат відрізняється своєю міцністю і тому використовується для виготовлення деталей і конструкцій. Діапазон діаметрів від 10 до 200 мм дозволяє підібрати оптимальне рішення для задач, які перед вами виникають. Команда наших менеджерів проконсультує і допоможе підібрати круги конструкційні, щоб ви залишилися задоволені вибором. Ціна кругів конструкційних ст.20 і ст.45 у нас завжди конкурентна, вам не доведеться платити більше.

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?