Ваша область: ?
Ваша область: ?
Балка двотаврова

Балка двотаврова

арматура а800 а1000

балка двутавровая

Розглянемо докладно сортамент та основні характеристики сталевих двотаврових балок.

Балка №10

 Балка №10 має висоту 100мм, вага м / п -9,46кг, стінка -4,5мм, полиця 55мм з товщиною -7,2мм. Балка двотаврова 10 маючи невелику вагу, досить стійка до ударних навантажень і ваговим навантаженням. Сталева балка 10 застосовується в не сильно навантажених системах конструкцій і механізмів. У зміцненні різних конструкцій, як елемент оснащення перекриттів, як складова кріплення динамічних елементів будівель, напрямна кран-балок. Балка двотаврова №10 знаходить своє застосування в автомобільній, суднобудівній та вагонобудівній промисловості. Ціна на балку двотаврову 10 вказана в прайс-листі.

Балка №12

Балка №12 - має висоту 120мм, вага м / п -11,5кг, стінка -4,8мм, полиця 64мм з товщиною -7,3мм. У порівнянні з 10 балкою, здатна витримувати більш значні несучі навантаження, прогини і стиснення. Двотавр 12 незамінний у будівництві, може використовуватися, як окрема ланка конструкції, конструкційний елемент для механізмів, верстатів, машин. Ціна на балку двотаврову 12 вказана в прайс-листі.

Балка №14

Балка №14 - має висоту 140 мм, полиця 73 мм з товщиною 8,1мм, стінка - 4,9 мм. вага м / п -13,7 кг. На ряду з 10 балкою і 12 балкою використовується в будівництві перекриттів, в створінь ЖБК з помірними і не значно підвищеними навантаженнями, забезпечуючи достатній запас міцності. Найчастіше для даних цілей використовується двотавр 14 зі звичайної вуглецевої сталі. Ціна на балку двотаврову 14 вказана в прайс-листі.

Балка №16

Балка №16 - більш міцна і надійна, ніж всі балки, зазначені вище. Двотавр 16 має висоту-160мм, полиця -81мм з товщиною 7,8мм, стінка - 5 мм, вага метра погонного - 15,9мм.
Конструкції включають 16 двотавр, здатні забезпечити жорсткість, достатню для витримування тривалих статичних і проектних навантажень, уникнути утворення тріщин і зрушень. Сталева балка № 16 використовується в конструкціях опор, несучих стін, як армуючий елемент конструкцій. Крім будівництва 16 двутавр також широко застосовується в промисловості. Ціна на балку двотаврову 16 вказана в прайс-листі.

Балка №18

Балка №18 - має висоту 180мм, полку 90 мм із середньою товщина 8,1 мм, стінка 5,1 мм. Вага метра погонного -18,4мм. Балка двотаврова 18 є важливою ланкою конструкцій різної складності. Їх використовують при закладці фундаменту, при створенні опорних площ високої міцності надійності, як армуючий елемент і т.д. 18 двутавр незамінний у будівництві будинків, споруд промислового, комерційного та військового призначення.
Як і 16 балка двутавр №18 забезпечує надійність конструкції при впливі тривалих статичних навантажень їх рівномірний розподіл.
Володіючи високою жорсткістю і при цьому досить невеликою вагою, балка 18 є відмінним несучим елементом конструкцій. Також балка 18 (двутавр 18) використовується в якості направляючої окремих видів механізмів. Ціна на балку двотаврову 18 вказана в прайс-листі.

Балка №20

Балка №20 має високі показники міцності і точності виготовлення. Двотавр 20 має висоту 200мм, полку 100 мм із середньою товщина 8,4 мм, стінка 5,2 мм. Вага метра погонного -21мм.
Двотаврова сталева балка 20 є популярним армуючим елементом конструкції, що забезпечує покладене на конструкцію навантаження. Балка 20 незамінна при будівництві мостів, транспортних розв'язок, естакад, тунелів, метро, і висотних будівель, у тому числі в сейсмічно небезпечних регіонах. 20 двутавр застосовується в вагонобудівній, нафтової промисловості, у сфері розробки та видобутку. Ціна на балку двотаврову 20 вказана в прайс-листі.
В якості армуючого елемента конструкцій, сталеві балки забезпечують створення необхідних для довговічної і безпечної експлуатації будівель і споруд, ребер жорсткості.

Балка №22

Двотавр 22 на ряду з двотаврової балкою 24 і 27 і більшими балками: двутавр 30, двутавр 36, двутавр 40, двутавр 45 знаходять своє застосування практично у всіх галузях будівництва та промисловості. Використання сталевих балок в конструкціях полегшує процес їх створення і забезпечує міцність, надійність, жорсткість і стійкість до різних навантажень, виключає можливість утворення тріщин і деформації, посилює безпеку. Ціна на двутавр 24 -45 вказана у прайс-листі.

Балка №30

Балка №30 має висоту 300мм, ширина полиць -135мм, вага метра погонного 32. Двотавр 30 ідін з найважчих і надійних. Дана сталева балка максимально стійка до деформації і витримує колосальні навантаження, тому застосовується в будівництві потужних підйомних механізмів, опорних конструкцій і в будівництві стволів шахт, в якості головного армирующего елемента. Саме 30 балку, найчастіше, використовують при будівництві будинків в сейсмічно активних регіонах. Ціна на двутавр 30 вказана в прайс-листі.

 балка стальная двутавровая

Ви можете залишити заявку на замовлення двотавра у формі нижче.

Якщо Вас цікавить вартість балки, зателефонуйте нам, і наші менеджери дадуть відповідь на всі питання або дивіться детальний прайс-лист.

Ви можете залишити заявку на замовлення двотоврової балки у формі нижче.

 

БАЖАЄТЕ ПЕРЕДЗВОНИМО ВАМ
ПРОТЯГОМ 3 ХВИЛИН?