Ваша область: ?
ru ua
0.00 грн
Ваша область: ?
ru ua
0.00 грн

Труби профільні. Застосування та переваги. Вікант Метал

Використання профільних труб знайшло широке застосування як в будівельній сфері, так і в промисловій, завдяки високим показникам міцності та універсальності.

Квадратний або прямокутний профіль дає можливість збудувати з труб міцні конструкції, уникаючи при цьому помилок при стикуванні. Дуже часто труби, завдяки своїй конструкції, стають єдиним рішенням для реалізації ідей. Наприклад, при виготовленні меблів, використання профільних труб надає особливий шарм та унікальність кожного виробу.

У будівельній сфері використання профільної труби дає можливість полегшити конструкцію, при цьому не втрачаючи міцності.

Труби можна розділити на наступні категорії:

Купити профільні труби можна з перетином від 15х15 мм до 300х300х з товщиною стінок від 1,8 до 10 мм. Але для того, щоб визначиться які труби потрібні, обов'язково проконсультуйтеся з фахівцями, це допоможе заощадити час та витрати. У нашій компанії працюють фахівці з багаторічним стажем, вони підкажуть як зробити оптимальне замовлення з вигодою для вас.

Представництва нашої компанії знаходяться у всіх основних містах України, а власний автопарк дозволяє доставити металопродукцію в усі населені пункти.

Труби профільні

Труби профільні

Труби профільні

Опубліковано: 11.03.2020

Поділитися:

Повернутися до списку новин
Новий користувач

П.І.Б.

Телефон

E-mail

Пароль

Підтвердження пароля
Або увійдіть через соц.мережі
Вхід на сайт

E-mail

Пароль
Або увійдіть через соц.мережі

E-mail
Після відправлення, протягом 5 хвилин на Вашу пошту прийдуть інструкції щодо відновлення пароля
Кошик
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: позиції, що підлягають порізці, поверненню не підлягають. Замовивши послугу порізки, час доставки товару може збільшитися.