Металопрокат
та вироби з металу
Замовити дзвінок
Офіційний дистриб'ютор

Ми оновили асортимент.

Місія компанії ВІКАНТ орієнтована на задоволення потреб клієнтів. Зокрема, - це надання широкого асортименту продукції на вигідних умовах. Ми підтверджуємо свої наміри не тільки словом, а й ділом. Список товарів знову поповнений.

На цей раз в асортименті з'явилися нові будівельні сітки: кладочна і рабиця. На даний момент їх можна придбати у філіях р Хмельницький, в Кам'янці-Подільському і у Вінниці. Надалі планується поповнення складів всіх філій компанії.

Кладочна сітка

Використовується для армування бетонних конструкцій, застосовується в широкому спектрі робіт по облицюванню, при кріпленні кладки з цегли. Компанія ВІКАНТ пропонує кращий варіант на ринку, ретельно відібраний серед ропозицій сотень виробників.

Кладочна сітка представлена ​​в прайс-листі 13-ма позиціями різного розміру: від 1,27х0,33 (100х100) до 1х2 (150х140). Як завжди, товар характеризується високою якістю і справедливої

Сітка Рабиця

Найбільш популярна будівельна сітка, також відома як зварна оцинкована. Її використовуются для: - зведення огорож, споруди вольєрів домашнім тваринам; - робіт з теплоізоляції, зміцнення цегляної кладки; - фіксації настінних перекриттів; - армування дорожнього полотна і конструкцій із залізобетону; - а також в інших будівельних потребах.
Асортимент поповнився 6 позиціями рабиці. Розміри: від 1,6х35х1,50х10м до 2,2х60х1,50х10 м.

Як завжди, ми встановили лояльні ціни на всі групи товарів. Оцінити їх Ви можете скачавши прайс-лист.

Нагадуємо, що менеджери завжди на зв'язку, готові обговорити асортимент і надати Вам професійну консультацію.

Для швидкого замовлення сітки кладки або рабиці скористайтеся формою нижче.

Опубліковано: 11.06.2015

Поділитися:

Повернутися до списку новин

Саша Баранник, Частное лицо

Черкассы. Спасибо филиалу, менеджеру девушке (имя не знаю). Покупал арматуру 05.01.2017. Позвонил, узнал цену, узнал о доставке... Так они и доставку сами нашли, и цена самая низкая на арматуру, и мне не пришлось ехать к ним с расчетом. Все привезли в лучшем виде домой и очень оперативно. Просто класс.!
Читати повністю Всі відгуки

Заявка на заказ металу

Не забудьте вказати назву вашої компанії та залишити контактний номер телефону.