Металопрокат
та вироби з металу
Замовити дзвінок
Офіційний дистриб'ютор
Труба г/к цільнотягнута безшовна

Труба гарячекатана цільнотягнута безшовна

Безшовні цільнотянуті сталеві труби ГОСТ 8732-78 виготовляють методом гарячого прокату сталевої заготовки (штанги, циліндра), нагрітої в печі до певної температури, яка приблизно на 50 градусів перевищує точку рекристалізації металу, але не перевищує лінію солидус. Саме при такій температурі сталь вже стає пластичною.

Виробництво труби бесшовної

Далі труби сталеві безшовні гарячекатані отримують за допомогою, прокатаної на спеціалізованому трубопрокатному обладнанні нагрітої заготовки. Дане обладнання, за допомогою гільзи, яка схожа на трубу неправильної форми, створює по центру майбутньої труби отвір. І на останньому етапі виробництва гарячедеформована труба сталева безшовна за допомогою вальцювання приводиться до необхідним розмірам діаметра і товщини стінки.

Труби сталеві безшовні поділяють на окремі категорії виходячи з методу виробництва: Ел / Св труби з прямим швом і спіральним швом, безшовні гарячодеформовані труби, безшовні холоднокатані. Безшовні цільнотянуті труби забезпечують підвищену міцність і надійність, тому труби сталеві безшовні просто незамінні при виготовленні виробів, до яких висуваються підвищені вимоги надійності і міцності (газова, нафтова промисловість).

Гарячодеформовані сталеві труби виробляють з високоякісних вуглецевих і легованих, низьколегованих сталей (Ст10, Ст20, ст35, ст09Г2С та інші). За розміром зовнішнього діаметра визначається розмір гарячекатаних сталевих безшовних труб, він варіюється від 25 міліметрів до 426 міліметрів, товщина стінки від 2-575 мм, довжина труби від 4 до 12,5 м. Труба 20мм діаметра і менш має трохи відмінну класифікацію і вигляд. Труба з товщиною стінки менше 1,5 мм вважається тонкостінними, а менше 0,5 мм - до особливо тонкостінних.

Варто зауважити, що цельнотянутая сталева труба може бути не тільки круглої форми, але і прямокутного, овального і квадратного перетину. За точністю виготовлення зовнішнього діаметра, товщини стінки - безшовні труби бувають звичайної точності прокату -О, підвищеної точності- П і високої точності-В.
Гарячодеформовані труби в обов'язковому порядку проходять перевірку на розтяг, твердість, роздачу, випробування загину. Якість труби також характеризується якістю її поверхні і механічними властивостями.

Галузі та сфери застосування безшовних гарячекатаних труб відрізняються підвищеними вимогами до міцності і надійності. Суцільнотягнені труби застосовуються в автомобіле-, авіа-, машинобудуванні. У машинобудуванні б / ш труби використовують дл виробництва вузлів і деталей машин і механізмів. Також, як уже згадувалося вище, вони незамінні в таких галузях промисловості, як енергетична, нафтовидобувна, фармацевтична,, харчова, газова, гірська, шахтна та хімічна. У побутовій та господарській сфері житлово-комунального господарства безшовні труби використовують для виготовлення газових балонів, для прокладки водопроводів та інших посудин що працюють під високим тиском. Порівняно низька ціна на безшовну трубу, широкий сортамент суцільнотягнених б / ш труб і з висока надійність роблять сталеві гарячекатані безшовні труби незамінним матеріалом для комунальної галузі. Ціна на труби безшовні залежить і від наявності на їх поверхні антикорозійного покриття, хоча стандартами воно передбачається лише для ВГП труб і Ел / Св труб, цинкування може здійснюватися практично всіх сталевих виробів, а тим більше поверхні труби сталеві безшовні гарячекатані.

Труба сталева безшовна може здійснюватися і методом холодної деформації, в цьому випадку вимоги до якості труби регламентуються ГОСТом 8734-75.

 вес стальной бесшовной трубы

Якщо Вас цікавить вартість труби, зателефонуйте нам, і наші менеджери дадуть відповідь на всі питання або дивіться детальний прайс-лист.

Ви можете залишити заявку на замовлення труби у формі нижче.

Сергей, ООО "Криворожспецремонт"

Спасибо Львовскому филиалу, особенно менеджеру Людмиле. Заказ был обработан и исполнен (с доставкой в г. Яворов, Львовская обл.) вовремя и в полном объеме. Людмила профессиональный менеджер, а также исполнительный и квалифицированный сотрудник вашей компании. Обращаюсь к руководству Львовского филиала компании Викант - Цените ее такие кадры..Спасибо.
Читати повністю Всі відгуки

Заявка на заказ металу

Не забудьте вказати назву вашої компанії та залишити контактний номер телефону.