Металопрокат
та вироби з металу
Замовити дзвінок
Офіційний дистриб'ютор

Сталевий гарячекатаний лист

ГОСТ 19903-74

арматура а800 а1000

Продукція чорного металопрокату складається з досить великої кількості категорій прокату. Гарячекатаний сталевий лист-один з різновидів плоского прокату прямокутного перетину, що представляє собою виріб плоского вигляду, різної товщини від 1,5мм- до 50,0мм, довжини і ширини виробу. Як зрозуміло з назви він проводиться методом гарячого прокату розігрітого в печах сляба і доведеного до необхідної товщини. Лист гарячекатаний виробляється з різних марок сталі, від властивості і якості яких залежить призначення використання сталевого листа г / к. з слябів. Варто відзначити, що листи гарячекатані легко піддаються практично всіх різновидів обробки металів.
Ціна на гарячекатаний лист визначає популярність використання даного виду прокату.
У промислових галузях, де виникають особливі і підвищені вимоги до якості поверхні листа г / к, найбільш затребувані гарячекатані листи з травленою поверхнею, тобто -Звільнення від окалини, яка всього утворюється при його виробництві. Травлення поверхні листової сталі обробляють захисним покриттям, найчастіше цінком- цинкування. Даний вид плоского прокату застосовують при виготовленні листів холоднокатаних, трубного і фасонного прокату.

Гарячекатаний сталевий лист, як і багато інших видів металопрокату широко застосовується в промисловому і побутовому будівництві. Гарячекатана листова сталь на ряду з холоднокатаної застосовується при виготовленні сходів, парканів та огорож, металоконструкцій різного призначення і металевих виробів. Листи сталеві застосовують при виготовленні звичайних металевих дверей і броньованих дверей, при виробництві яких також використовуються і інші види металопрокату: куточок, арматура. Незамінна гарячекатана сталь плоского прокату і в машинобудівній, суднобудівній та автомобілебудівної галузі промисловості. Можна сказати, що лист г / к практично не замінимо в будівництві, а з самого листа виробляють велику різноманітність виробів, що знаходять своє застосування у всіх галузях.

Перш, ніж купити лист гарячекатаний, необхідно ознайомитися з низкою показників і характеристик, які йому притаманні. Наша компанія реалізує металопрокат безпосередньо від виробників, пропонуючи широкий вибір і кращу ціну на лист сталевий гарячекатаний.


Лист гарячекатаний поставляється в рулонах і листах з обрізної чи НЕ обрезнойкромкой.
Листова гарячекатана сталь шириною 500 мм і більше, що виготовляється в листах товщиною від 0,40 до 160 мм і рулонах товщиною від 1,2 до 12 мм.

 

Якщо Вас цікавить вартість листа г/к, зателефонуйте нам, і наші менеджери дадуть відповідь на всі питання або дивіться детальний прайс-лист.

Ви можете залишити заявку на замовлення листа у формі нижче.

Саша Баранник, Частное лицо

Черкассы. Спасибо филиалу, менеджеру девушке (имя не знаю). Покупал арматуру 05.01.2017. Позвонил, узнал цену, узнал о доставке... Так они и доставку сами нашли, и цена самая низкая на арматуру, и мне не пришлось ехать к ним с расчетом. Все привезли в лучшем виде домой и очень оперативно. Просто класс.!
Читати повністю Всі відгуки

Заявка на заказ металу

Не забудьте вказати назву вашої компанії та залишити контактний номер телефону.