Металопрокат
та вироби з металу
Замовити дзвінок
Офіційний дистриб'ютор

Сталевий гарячекатаний лист

ГОСТ 19903-74

арматура а800 а1000

Продукція чорного металопрокату складається з досить великої кількості категорій прокату. Гарячекатаний сталевий лист-один з різновидів плоского прокату прямокутного перетину, що представляє собою виріб плоского вигляду, різної товщини від 1,5мм- до 50,0мм, довжини і ширини виробу. Як зрозуміло з назви він проводиться методом гарячого прокату розігрітого в печах сляба і доведеного до необхідної товщини. Лист гарячекатаний виробляється з різних марок сталі, від властивості і якості яких залежить призначення використання сталевого листа г / к. з слябів. Варто відзначити, що листи гарячекатані легко піддаються практично всіх різновидів обробки металів.
Ціна на гарячекатаний лист визначає популярність використання даного виду прокату.
У промислових галузях, де виникають особливі і підвищені вимоги до якості поверхні листа г / к, найбільш затребувані гарячекатані листи з травленою поверхнею, тобто -Звільнення від окалини, яка всього утворюється при його виробництві. Травлення поверхні листової сталі обробляють захисним покриттям, найчастіше цінком- цинкування. Даний вид плоского прокату застосовують при виготовленні листів холоднокатаних, трубного і фасонного прокату.

Гарячекатаний сталевий лист, як і багато інших видів металопрокату широко застосовується в промисловому і побутовому будівництві. Гарячекатана листова сталь на ряду з холоднокатаної застосовується при виготовленні сходів, парканів та огорож, металоконструкцій різного призначення і металевих виробів. Листи сталеві застосовують при виготовленні звичайних металевих дверей і броньованих дверей, при виробництві яких також використовуються і інші види металопрокату: куточок, арматура. Незамінна гарячекатана сталь плоского прокату і в машинобудівній, суднобудівній та автомобілебудівної галузі промисловості. Можна сказати, що лист г / к практично не замінимо в будівництві, а з самого листа виробляють велику різноманітність виробів, що знаходять своє застосування у всіх галузях.

Перш, ніж купити лист гарячекатаний, необхідно ознайомитися з низкою показників і характеристик, які йому притаманні. Наша компанія реалізує металопрокат безпосередньо від виробників, пропонуючи широкий вибір і кращу ціну на лист сталевий гарячекатаний.


Лист гарячекатаний поставляється в рулонах і листах з обрізної чи НЕ обрезнойкромкой.
Листова гарячекатана сталь шириною 500 мм і більше, що виготовляється в листах товщиною від 0,40 до 160 мм і рулонах товщиною від 1,2 до 12 мм.

 

Якщо Вас цікавить вартість листа г/к, зателефонуйте нам, і наші менеджери дадуть відповідь на всі питання або дивіться детальний прайс-лист.

Ви можете залишити заявку на замовлення листа у формі нижче.

Часний покупець, Часний покупець

Дуже вдячний менеджерам компанії Вікант за якісну, професійну консультацію, та швидку відгрузку арматури. Ціна на арматуру по місту, також приємно вразила.
Читати повністю Всі відгуки

Заявка на заказ металу

Не забудьте вказати назву вашої компанії та залишити контактний номер телефону.