Металопрокат
та вироби з металу
Замовити дзвінок
Офіційний дистриб'ютор

Балка двотаврова

арматура а800 а1000

балка двутавровая

Розглянемо докладно сортамент та основні характеристики сталевих двотаврових балок.

Балка №10

 Балка №10 має висоту 100мм, вага м / п -9,46кг, стінка -4,5мм, полиця 55мм з товщиною -7,2мм. Балка двотаврова 10 маючи невелику вагу, досить стійка до ударних навантажень і ваговим навантаженням. Сталева балка 10 застосовується в не сильно навантажених системах конструкцій і механізмів. У зміцненні різних конструкцій, як елемент оснащення перекриттів, як складова кріплення динамічних елементів будівель, напрямна кран-балок. Балка двотаврова №10 знаходить своє застосування в автомобільній, суднобудівній та вагонобудівній промисловості. Ціна на балку двотаврову 10 вказана в прайс-листі.

Балка №12

Балка №12 - має висоту 120мм, вага м / п -11,5кг, стінка -4,8мм, полиця 64мм з товщиною -7,3мм. У порівнянні з 10 балкою, здатна витримувати більш значні несучі навантаження, прогини і стиснення. Двотавр 12 незамінний у будівництві, може використовуватися, як окрема ланка конструкції, конструкційний елемент для механізмів, верстатів, машин. Ціна на балку двотаврову 12 вказана в прайс-листі.

Балка №14

Балка №14 - має висоту 140 мм, полиця 73 мм з товщиною 8,1мм, стінка - 4,9 мм. вага м / п -13,7 кг. На ряду з 10 балкою і 12 балкою використовується в будівництві перекриттів, в створінь ЖБК з помірними і не значно підвищеними навантаженнями, забезпечуючи достатній запас міцності. Найчастіше для даних цілей використовується двотавр 14 зі звичайної вуглецевої сталі. Ціна на балку двотаврову 14 вказана в прайс-листі.

Балка №16

Балка №16 - більш міцна і надійна, ніж всі балки, зазначені вище. Двотавр 16 має висоту-160мм, полиця -81мм з товщиною 7,8мм, стінка - 5 мм, вага метра погонного - 15,9мм.
Конструкції включають 16 двотавр, здатні забезпечити жорсткість, достатню для витримування тривалих статичних і проектних навантажень, уникнути утворення тріщин і зрушень. Сталева балка № 16 використовується в конструкціях опор, несучих стін, як армуючий елемент конструкцій. Крім будівництва 16 двутавр також широко застосовується в промисловості. Ціна на балку двотаврову 16 вказана в прайс-листі.

Балка №18

Балка №18 - має висоту 180мм, полку 90 мм із середньою товщина 8,1 мм, стінка 5,1 мм. Вага метра погонного -18,4мм. Балка двотаврова 18 є важливою ланкою конструкцій різної складності. Їх використовують при закладці фундаменту, при створенні опорних площ високої міцності надійності, як армуючий елемент і т.д. 18 двутавр незамінний у будівництві будинків, споруд промислового, комерційного та військового призначення.
Як і 16 балка двутавр №18 забезпечує надійність конструкції при впливі тривалих статичних навантажень їх рівномірний розподіл.
Володіючи високою жорсткістю і при цьому досить невеликою вагою, балка 18 є відмінним несучим елементом конструкцій. Також балка 18 (двутавр 18) використовується в якості направляючої окремих видів механізмів. Ціна на балку двотаврову 18 вказана в прайс-листі.

Балка №20

Балка №20 має високі показники міцності і точності виготовлення. Двотавр 20 має висоту 200мм, полку 100 мм із середньою товщина 8,4 мм, стінка 5,2 мм. Вага метра погонного -21мм.
Двотаврова сталева балка 20 є популярним армуючим елементом конструкції, що забезпечує покладене на конструкцію навантаження. Балка 20 незамінна при будівництві мостів, транспортних розв'язок, естакад, тунелів, метро, і висотних будівель, у тому числі в сейсмічно небезпечних регіонах. 20 двутавр застосовується в вагонобудівній, нафтової промисловості, у сфері розробки та видобутку. Ціна на балку двотаврову 20 вказана в прайс-листі.
В якості армуючого елемента конструкцій, сталеві балки забезпечують створення необхідних для довговічної і безпечної експлуатації будівель і споруд, ребер жорсткості.

Балка №22

Двотавр 22 на ряду з двотаврової балкою 24 і 27 і більшими балками: двутавр 30, двутавр 36, двутавр 40, двутавр 45 знаходять своє застосування практично у всіх галузях будівництва та промисловості. Використання сталевих балок в конструкціях полегшує процес їх створення і забезпечує міцність, надійність, жорсткість і стійкість до різних навантажень, виключає можливість утворення тріщин і деформації, посилює безпеку. Ціна на двутавр 24 -45 вказана у прайс-листі.

Балка №30

Балка №30 має висоту 300мм, ширина полиць -135мм, вага метра погонного 32. Двотавр 30 ідін з найважчих і надійних. Дана сталева балка максимально стійка до деформації і витримує колосальні навантаження, тому застосовується в будівництві потужних підйомних механізмів, опорних конструкцій і в будівництві стволів шахт, в якості головного армирующего елемента. Саме 30 балку, найчастіше, використовують при будівництві будинків в сейсмічно активних регіонах. Ціна на двутавр 30 вказана в прайс-листі.

 балка стальная двутавровая

Ви можете залишити заявку на замовлення двотавра у формі нижче.

Якщо Вас цікавить вартість балки, зателефонуйте нам, і наші менеджери дадуть відповідь на всі питання або дивіться детальний прайс-лист.

Ви можете залишити заявку на замовлення двотоврової балки у формі нижче.

 

Ярослав, покупець

Дякую за сервіс, та обслуговування.Ніколи не думав, що можу купити метал і відправити його на об"єкт не покидаючи дому. Окрема подяка, менеджеру Володі м.Львів, за підготовку нестандартних замовлень, та прийняття хороших цінових рішень.
Читати повністю Всі відгуки

Заявка на заказ металу

Не забудьте вказати назву вашої компанії та залишити контактний номер телефону.