Металопрокат
та вироби з металу
Замовити дзвінок
Офіційний дистриб'ютор

Успішна робота всієї компанії безпосередньо залежить від компетенції її співробітників та якості управління та прийняття рішень на всіх рівнях.

Враховуючи динаміку розвитку нашої компанії та умови ринку, керівники групи компаній Вікант повинні бути професіоналами у своїй галузі, вміти оперативно вирішувати виникаючі питання і відповідати за ефективну взаємодію працівників своїх підрозділів, їх мотивацію і результати роботи.

Тому керівникам завжди відводиться особлива роль, а вміння організувати і згуртувати команду, ефективно розподіляти функції, враховуючи сильні сторони кожного співробітника -визначає працездатність окремого підрозділа та  компанії в цілому.

З метою підвищення особистої ефективності і поліпшення результатів роботи керівників філій та керівників відділів групи компаній Вікант, 5-6 липня у м Києві відбудеться щорічне навчання, в рамках програми підвищення кваліфікації

Опубліковано: 02.06.2015

Поділитися:

Повернутися до списку новин

Денис, ремонт в кладовке

Решил сделать полки. Заказал кусочки арматуры длиной 25 см в количестве 100 штук!!! Порезали, сложили и отправили... ...Вышел из квартиры и забрал свои кусочки на Новой почте - никуда не ехал, ничего не делал - мои 100 кусков арматуры у меня в квартире. Вот это сервис!!! Р.С. Отдельное спасибо Оксане, которая оформила мой заказ.
Читати повністю Всі відгуки

Заявка на заказ металу

Не забудьте вказати назву вашої компанії та залишити контактний номер телефону.