Металопрокат
та вироби з металу
Замовити дзвінок
Офіційний дистриб'ютор

Успішна робота всієї компанії безпосередньо залежить від компетенції її співробітників та якості управління та прийняття рішень на всіх рівнях.

Враховуючи динаміку розвитку нашої компанії та умови ринку, керівники групи компаній Вікант повинні бути професіоналами у своїй галузі, вміти оперативно вирішувати виникаючі питання і відповідати за ефективну взаємодію працівників своїх підрозділів, їх мотивацію і результати роботи.

Тому керівникам завжди відводиться особлива роль, а вміння організувати і згуртувати команду, ефективно розподіляти функції, враховуючи сильні сторони кожного співробітника -визначає працездатність окремого підрозділа та  компанії в цілому.

З метою підвищення особистої ефективності і поліпшення результатів роботи керівників філій та керівників відділів групи компаній Вікант, 5-6 липня у м Києві відбудеться щорічне навчання, в рамках програми підвищення кваліфікації

Опубліковано: 02.06.2015

Поділитися:

Повернутися до списку новин

Букреев Денис Анатольевич, делал полки в кладовке

Понадобилось 100 кусочков арматуры диаметром 8 мм по длине 25 см. Был приятно удивлен - сделали такой "мелкий" заказ на 129 грн.!!! Менеджер Оксана все согласовала и на следующий день - я рядом с домом забрал в отделении Новой почты свои 100 кусочков. Я никуда не ехал и не тратил свое время!!! Обязательно расскажу о "Виканте" всем своим знакомым. СПАСИБО!
Читати повністю Всі відгуки

Заявка на заказ металу

Не забудьте вказати назву вашої компанії та залишити контактний номер телефону.