Металопрокат
та вироби з металу
Замовити дзвінок
Офіційний дистриб'ютор

Успішна робота всієї компанії безпосередньо залежить від компетенції її співробітників та якості управління та прийняття рішень на всіх рівнях.

Враховуючи динаміку розвитку нашої компанії та умови ринку, керівники групи компаній Вікант повинні бути професіоналами у своїй галузі, вміти оперативно вирішувати виникаючі питання і відповідати за ефективну взаємодію працівників своїх підрозділів, їх мотивацію і результати роботи.

Тому керівникам завжди відводиться особлива роль, а вміння організувати і згуртувати команду, ефективно розподіляти функції, враховуючи сильні сторони кожного співробітника -визначає працездатність окремого підрозділа та  компанії в цілому.

З метою підвищення особистої ефективності і поліпшення результатів роботи керівників філій та керівників відділів групи компаній Вікант, 5-6 липня у м Києві відбудеться щорічне навчання, в рамках програми підвищення кваліфікації

Опубліковано: 02.06.2015

Поділитися:

Повернутися до списку новин

Саша Баранник, Частное лицо

Черкассы. Спасибо филиалу, менеджеру девушке (имя не знаю). Покупал арматуру 05.01.2017. Позвонил, узнал цену, узнал о доставке... Так они и доставку сами нашли, и цена самая низкая на арматуру, и мне не пришлось ехать к ним с расчетом. Все привезли в лучшем виде домой и очень оперативно. Просто класс.!
Читати повністю Всі відгуки

Заявка на заказ металу

Не забудьте вказати назву вашої компанії та залишити контактний номер телефону.