Металопрокат
та вироби з металу
Замовити дзвінок
Офіційний дистриб'ютор

Електрозварні прямошовні труби

арматура а800 а1000

Труби електрозварні займають важливі позиції серед металопрокату і труб, вони безумовно мають особливе значення у створенні різного роду об'єктів будівництва і комунікацій.

Прямошовні ел / св труби створюють з вуглецевих і низьколегованих марок сталі. Вихідним матеріалом для створення труби електрозварні є сталевий лист або штрипс, методом формування та подальшої електрозварювання з нього виготовляють труби необхідних діаметрів з одним зварним швом паралельним осі труби, який у свою чергу може бути прямим або спіралевидним, при цьому використовується плазмова зварювання, за допомогою високочастотної зварювання струмом, та інші. Спосіб зварювання шва може бути різним. Варто відзначити, що труби електрозварні діаметром 57мм і більше присутнє 1 шов, а ось труби з діаметром вище 820мм- мають 2 шва паралельних осі труби. Після зварювання електрозварні сталева труба піддається гарячої деформації. Вся представлена ​​в нашому асортименті трубна продукція має сертифікати якості, а ціна на труби електрозварні є вигідною для покупців. Труба електрозварні (ціна) представлена ​​в прайс-листах нашої компанії. Варто зауважити, що зважаючи кон'юктури ринку та географії поставок, ціни на труби електрозварні на регіональних представництвах компанії Викант диференційовані.

В асортименті нашої компанії присутні прямошовні електрозварні труби діаметром від 57мм до 720мм.

Згідно ГОСТу 10704ГОСТу 10705  сталеві електрозварні труби виробляються з зовнішнім діаметром від 10 дюймів і до 1420 дюймів-32мм. Товщина стінки електрозварювальних труб буває абсолютно різною і залежить від призначення застосування електрозварні труби.

Труби Ел / Св мають певні характеристики по:
- Механічними властивостями;
- Хімічними властивостями, стійкість до хімічних факторів впливу і гідравлічному тиску.

Саме дані показники відіграють визначальну роль при виборі електрозварні труби для застосування в певній галузі. Дивіться в прайсі - труба сталева ціна, вказана за тонну, а також і труби сталеві електрозварні ціна за метр.Труби електрозварні бувають прямокутного і квадратного перетину, але найбільш популярні ел / св труби круглого профілю.

Труби сталеві електрозварні знаходить своє застосування в системах трубопроводів подачі води і газу з тиском не вище 16 МПа, а також у створенні металоконструкцій.

Труба електрозварні діаметром ½ дюйма застосовується в житлових приміщеннях при проведенні внутрішніх систем водопостачання, а при установці стояків застосовуються труби електрозварні прямошовні діаметром від ¾ і до ½ дюймів.

Якщо Вас цікавить вартість труби електрозварювальної , зателефонуйте нам, і наші менеджери дадуть відповідь на всі питання або дивіться детальний прайс-лист.

Ви можете залишити заявку на замовлення труби у формі нижче.

 

 

 

Ярослав, покупець

Дякую за сервіс, та обслуговування.Ніколи не думав, що можу купити метал і відправити його на об"єкт не покидаючи дому. Окрема подяка, менеджеру Володі м.Львів, за підготовку нестандартних замовлень, та прийняття хороших цінових рішень.
Читати повністю Всі відгуки

Заявка на заказ металу

Не забудьте вказати назву вашої компанії та залишити контактний номер телефону.