Металопрокат
та вироби з металу
Замовити дзвінок
Офіційний дистриб'ютор

Швелер сталевий гарячекатаний

арматура а800 а1000

Швелер - це металевий виріб, що утворюється в поперечному перерізі букву «П». У швелера розрізняють стінки і полку. На поперечному зрізі стінкою називають «перемичку», а полками - ніжки літери «П». Найважливішими характеристиками полиць і стінки є типорозміри. Під висотою швелера розуміють висоту його полиць.

Швелер сталевий гарячекатаний виготовляється двох видів:

Швелер з паралельними гранями - має паралельні грані. Маркується такий швелер буквою «П» і цифрою, що визначає відстань між полицями в сантиметрах.
Швелер з ухилом граней - виготовляється швелер гарячекатаний з ухилом граней протилежних полиць від 4% до 10%. Маркується такий швелер буквою «У» і цифрою перед нею, визначальною відстань між полицями в сантиметрах.

Крім стандартного застосування швелера в будівництві для збільшення жорсткості і стійкості конструкцій, завдяки своїй властивості витримувати великі осьові навантаження і навантаження на вигин, зустрічаються і нестандартні застосування цього виду металопрокату.

Зустрічається також застосування швелера для армування стін, формування перекриттів. Використовують швелери і в якості направляючого вантажопідйомного пристрою, який має уловлювачі спонтанного гальмування. Ще одна область застосування - пандуси для колясок та візків, виконані з швелера. При внутрішній обробці швелери використовують як каркас для прокладки проводів високої напруги, а також газо-і водопроводів.

Якщо Вас цікавить вартість швелера сталевого , зателефонуйте нам, і наші менеджери дадуть відповідь на всі питання або дивіться детальний прайс-лист.

Ви можете залишити заявку на замовлення сталевого швелера у формі нижче.

 

Борис, Борис

Заказывал у вас в интернет-магазине полосу 20х5 с порезкой по 2м в Днепродзержинск. Остался очень довольным.Забрал в отделении через 3 дня после заказа, порезали все , как просил. Менеджер Оксана четко проконсультировала по заказу. Могу смело всем рекомендовать. Для меня такой формат покупки очень удобен. В интернет-магазин металл покупал впервые.
Читати повністю Всі відгуки

Заявка на заказ металу

Не забудьте вказати назву вашої компанії та залишити контактний номер телефону.