Металопрокат
та вироби з металу
Замовити дзвінок
Офіційний дистриб'ютор

Швелер сталевий гарячекатаний

арматура а800 а1000

Швелер - це металевий виріб, що утворюється в поперечному перерізі букву «П». У швелера розрізняють стінки і полку. На поперечному зрізі стінкою називають «перемичку», а полками - ніжки літери «П». Найважливішими характеристиками полиць і стінки є типорозміри. Під висотою швелера розуміють висоту його полиць.

Швелер сталевий гарячекатаний виготовляється двох видів:

Швелер з паралельними гранями - має паралельні грані. Маркується такий швелер буквою «П» і цифрою, що визначає відстань між полицями в сантиметрах.
Швелер з ухилом граней - виготовляється швелер гарячекатаний з ухилом граней протилежних полиць від 4% до 10%. Маркується такий швелер буквою «У» і цифрою перед нею, визначальною відстань між полицями в сантиметрах.

Крім стандартного застосування швелера в будівництві для збільшення жорсткості і стійкості конструкцій, завдяки своїй властивості витримувати великі осьові навантаження і навантаження на вигин, зустрічаються і нестандартні застосування цього виду металопрокату.

Зустрічається також застосування швелера для армування стін, формування перекриттів. Використовують швелери і в якості направляючого вантажопідйомного пристрою, який має уловлювачі спонтанного гальмування. Ще одна область застосування - пандуси для колясок та візків, виконані з швелера. При внутрішній обробці швелери використовують як каркас для прокладки проводів високої напруги, а також газо-і водопроводів.

Якщо Вас цікавить вартість швелера сталевого , зателефонуйте нам, і наші менеджери дадуть відповідь на всі питання або дивіться детальний прайс-лист.

Ви можете залишити заявку на замовлення сталевого швелера у формі нижче.

 

Часний покупець, Часний покупець

Дуже вдячний менеджерам компанії Вікант за якісну, професійну консультацію, та швидку відгрузку арматури. Ціна на арматуру по місту, також приємно вразила.
Читати повністю Всі відгуки

Заявка на заказ металу

Не забудьте вказати назву вашої компанії та залишити контактний номер телефону.