Металопрокат
та вироби з металу
Замовити дзвінок
Офіційний дистриб'ютор

Лист рифлений чечевичний

арматура а800 а1000

Лист рифлений випускається в листах певних розмірів, а іноді в рулонах. Виготовлення сталевого рифленого гарячекатаного листа відповідає ГОСТу 8568-77. Існує два різновиди малюнка рифлень: чечевичної і ромбічної текстури. Виробництво рифленого листа здійснюється на прокатних станах. Відмінність полягає в тому, що валки на який прокочують гарячекатаний сталевий лист мають рівну поверхню, а для прокатки рифленого - не є рівними, вони мають певний малюнок: чечевичний або ромбічний. Малюнок розташовується по одній стороні аркуша. Чечевичний лист -є малюнок з овальної форми рифел, розташованих під кутом один до одного

Вивчаючи і вибираючи необхідні параметри листа, перш, ніж купити чечевичний рифлений лист, Ви маєте можливість отримати консультацію у наших спеціалістів. Тел :. (056) 404 19 91.

Рифлений лист має наступні відмінності і специфіку рифлень: чечевичний рифлений лист має відстань між рифленнями від 20 до 30мм, а ромбічний лист має розмір діагоналі ромба від 25 х 60мм, до 30 х 70мм. Покупці мають можливість купити рифлений лист товщиною від 3,0мм до 8,0мм, при цьому висота малюнка становить 0,1-0,3 товщини листа, але не менше 0,5 мм, при цьому, висота і малюнка не враховується. Необхідна товщина листа безпосередньо залежить від того, в якій сфері він буде застосовуватися.

Якісний рифлений лист не повинен мати прокаточний плени, западини, вм'ятини, бульбашки , розшаровування країв, відколи, розломи. Але варто зазначити, що наявність окалини, іржі на поверхні рифленого чечевичного або рифленого ромбічного листа дефектом не є.

Застосування металевого рифленого листа:

Однією з основних особливостей застосування рифленого листа, є антиковзаючий ефект при використанні його в якості підлогового покриття. Тому рифлену листову сталь дуже часто використовують саме для цих цілей, виготовляючи з нього елементи покриттів сходинок, настилів, підлог. Також його застосовують при створенні металевих конструкцій сходів, як елементи інтер'єрів, облицювального матеріалу та огорож, згідно з правилами безпеки, оскільки використання даного виду листової сталі дозволяє уникнути травм при падінні. Але, можна сказати, що рифлений лист широко застосовують саме при виготовленні сходових прольотів і металевих перекриттів виробничих спорудах..Чечевічні і ромбичні листи використовують при будівництві судів і в машинобудуванні, але сталеві рифлені аркуші можуть використовуватися і в якості армуючого покриття під штукатурку. .

Менеджери та інші фахівці нашої компанії завжди готові допомогти Вам у виборі металопродукції, зокрема, листа рифленого, максимально відповідного за всіма якісними і кількісними характеристиками для Вашого індивідуального замовлення. Оформлення та доставка замовленої продукції здійснюється в найкоротші терміни в будь-які регіони України. Ціна на лист рифлений чечевиця вказана у прайс-листах нашої компанії, вона залежить від регіону, характеристик і розміру замовленої партії рифленого листа. Можливо Вам цікаві й інші пропозиції нашої компанії: арматурний прокат, катанка, круг сталевий, балка двотаврова, куточок сталевий, лист гарячекатаний.

 

Якщо Вас цікавить вартість листа рифленого, зателефонуйте нам, і наші менеджери дадуть відповідь на всі питання або дивіться детальний прайс-лист.

Ви можете залишити заявку на замовлення рифленого листа у формі нижче.

Часний покупець, Часний покупець

Дуже вдячний менеджерам компанії Вікант за якісну, професійну консультацію, та швидку відгрузку арматури. Ціна на арматуру по місту, також приємно вразила.
Читати повністю Всі відгуки

Заявка на заказ металу

Не забудьте вказати назву вашої компанії та залишити контактний номер телефону.