Металопрокат
та вироби з металу
Замовити дзвінок
Офіційний дистриб'ютор

Лист рифлений чечевичний

арматура а800 а1000

Лист рифлений випускається в листах певних розмірів, а іноді в рулонах. Виготовлення сталевого рифленого гарячекатаного листа відповідає ГОСТу 8568-77. Існує два різновиди малюнка рифлень: чечевичної і ромбічної текстури. Виробництво рифленого листа здійснюється на прокатних станах. Відмінність полягає в тому, що валки на який прокочують гарячекатаний сталевий лист мають рівну поверхню, а для прокатки рифленого - не є рівними, вони мають певний малюнок: чечевичний або ромбічний. Малюнок розташовується по одній стороні аркуша. Чечевичний лист -є малюнок з овальної форми рифел, розташованих під кутом один до одного

Вивчаючи і вибираючи необхідні параметри листа, перш, ніж купити чечевичний рифлений лист, Ви маєте можливість отримати консультацію у наших спеціалістів. Тел :. (056) 404 19 91.

Рифлений лист має наступні відмінності і специфіку рифлень: чечевичний рифлений лист має відстань між рифленнями від 20 до 30мм, а ромбічний лист має розмір діагоналі ромба від 25 х 60мм, до 30 х 70мм. Покупці мають можливість купити рифлений лист товщиною від 3,0мм до 8,0мм, при цьому висота малюнка становить 0,1-0,3 товщини листа, але не менше 0,5 мм, при цьому, висота і малюнка не враховується. Необхідна товщина листа безпосередньо залежить від того, в якій сфері він буде застосовуватися.

Якісний рифлений лист не повинен мати прокаточний плени, западини, вм'ятини, бульбашки , розшаровування країв, відколи, розломи. Але варто зазначити, що наявність окалини, іржі на поверхні рифленого чечевичного або рифленого ромбічного листа дефектом не є.

Застосування металевого рифленого листа:

Однією з основних особливостей застосування рифленого листа, є антиковзаючий ефект при використанні його в якості підлогового покриття. Тому рифлену листову сталь дуже часто використовують саме для цих цілей, виготовляючи з нього елементи покриттів сходинок, настилів, підлог. Також його застосовують при створенні металевих конструкцій сходів, як елементи інтер'єрів, облицювального матеріалу та огорож, згідно з правилами безпеки, оскільки використання даного виду листової сталі дозволяє уникнути травм при падінні. Але, можна сказати, що рифлений лист широко застосовують саме при виготовленні сходових прольотів і металевих перекриттів виробничих спорудах..Чечевічні і ромбичні листи використовують при будівництві судів і в машинобудуванні, але сталеві рифлені аркуші можуть використовуватися і в якості армуючого покриття під штукатурку. .

Менеджери та інші фахівці нашої компанії завжди готові допомогти Вам у виборі металопродукції, зокрема, листа рифленого, максимально відповідного за всіма якісними і кількісними характеристиками для Вашого індивідуального замовлення. Оформлення та доставка замовленої продукції здійснюється в найкоротші терміни в будь-які регіони України. Ціна на лист рифлений чечевиця вказана у прайс-листах нашої компанії, вона залежить від регіону, характеристик і розміру замовленої партії рифленого листа. Можливо Вам цікаві й інші пропозиції нашої компанії: арматурний прокат, катанка, круг сталевий, балка двотаврова, куточок сталевий, лист гарячекатаний.

 

Якщо Вас цікавить вартість листа рифленого, зателефонуйте нам, і наші менеджери дадуть відповідь на всі питання або дивіться детальний прайс-лист.

Ви можете залишити заявку на замовлення рифленого листа у формі нижче.

Oleg, МастерБуд, Хмельницкий

Одна из лучших металлобаз в городе. Цена на уровне, а сервис наилучший. Это при том, что берем не очень много. Спасибо.
Читати повністю Всі відгуки

Заявка на заказ металу

Не забудьте вказати назву вашої компанії та залишити контактний номер телефону.