Металопрокат
та вироби з металу
Замовити дзвінок
Офіційний дистриб'ютор

Лист просічно-витяжної (ПВЛ)

 

Компанія "Вікант" реалізує оптом лист стальний просічно-витяжний відмінної якості за доступними цінами. Доставка здійснюється по всій території України. Купити лист ПВП можна на складах нашої компанії. Зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами або ознайомившись з прайсом, ви переконаєтеся, що якісний товар можна придбати недорого. Просічно-витяжний лист ДСТУ 8706-78 

Опис виробу

Лист ПВП — це різновид листового прокату. Він являє собою цілісну металеву сітку, виготовлену із сталі способом нанесення просічки і подальшої витяжки. Під просечением мається на увазі виконання на металі просічки з дотриманням певної послідовності і порядку, після чого лист витягають на спеціальному обладнанні. Дана технологія виробництва зводить до мінімуму фактурність поверхні і запобігає подальшу деформацію пластини.

Величезним плюсом є той факт, що лист просічно важить на вісімдесят відсотків менше, ніж звичайний гарячекатаний чи холоднокатаний листовий прокат. Незважаючи на розподіл ваги початкового полотна на велику площу просічки, жорсткість вироби повністю зберігається.

Зараз можна купити оптом просічно лист, виготовлений з оцинкованої сталі, що кипить та напівспокійної сталі СТ0–3КП/ПС, а також з різних сплавів металів. Товщина виробу залежить від особливостей і технічних можливостей устаткування, але найбільш затребувані в Україні – 4,5 і 6 мм.

Завдяки певній формі та достатньої витягнутості осередків лист ПВЛ не дозволяє накопичуватися на своїй поверхні бруду, масла та інших речовин. Це робить особливо зручною його експлуатацію в певних умовах.

Сфера застосування

Варто купити недорогий просічно-витяжний лист завдяки його широким можливостям використання. Виріб застосовують при створенні різних металевих конструкцій:

  • • сходів;
  • • настилів;
  • • сходових ступенів;
  • • елементів технічного обслуговування у багатьох видах промисловості, на електростанціях.

Доступна ціна просічно-витяжного листа забезпечує його популярність в застосуванні при створенні декоративних і промислових загороджень. Згідно з правилами безпеки, виріб використовують в Україні при виготовленні огорож на дорогах, що розсіюють світло зустрічного транспортного засобу. 

не Можна не відзначити декоративні особливості просічно-витяжного листа при його невисокою ціною. Його досить часто використовують саме в цих цілях: на фасадах будівель (внутрішня і зовнішня обробка), огорожах, вікнах. Також застосовують при просіюванні подрібненої породи, в якості армуючого елемента, для виготовлення кріплення на шахтах і так далі.

Якщо ви хочете купити лист ПВП або інші вироби оптом і не знаєте, на яку вартість орієнтуватися, то зателефонуйте нам або відвідайте сторінку «Ціна».

 Основні параметри і розміри просічення листалист пвл вага

Ви можете залишити заявку на замовлення листа ПВЛ, або металопрокату у формі нижче.

 

 

 

Нас знаходять по запитам:

лист пвл / просічно-витяжний лист ціна / лист стальний просічно-витяжна / витяжний лист просічно купити/ Просічно-витяжний лист дсту

Тарас Берегович, Тарас і КО

Купував тут трубу профільну. Залишився всім задоволений. Особливо сподобалась робота менеджера. Всім рекомендую.
Читати повністю Всі відгуки

Заявка на заказ металу

Не забудьте вказати назву вашої компанії та залишити контактний номер телефону.