Металопрокат
та вироби з металу
Замовити дзвінок
Офіційний дистриб'ютор

Холоднокатаний лист

арматура а800 а1000

Лист холоднокатаний сталевий - це різновид листового прокату. Лист х / к проводиться способом холодного прокату сталевої заготовки. Завдяки цьому методу можна отримати тонколистовую сталь. Технологія прокату холоднокатаного листа і технічні вимоги регламентуються ГОСТом 19904-90.
Сталь для виробництва листа х / к використовується або вуглецева, або низьковуглецевий, але найчастіше лист холоднокатаний катають з якісної сталі конструкційної вуглецевої, марки 08КП, яка відноситься до киплячого класу, рясно виділяючи при кипінні газ.
Сталь Ст08кп має наступний хімічний склад:
- С (0,05-0,12%)
- Si (до 0.03%)
- Mn (0.25-0.5%)
- Ni (до 0,3%)
- S (до 0,04%)
- Р (до 0,035%)
- Cr (до 0,1%)
- Cu (до 0,3%)
- As (до 0, 08%)

Ця сталь не схильна до відпускної крихкості і має відмінну зварюваністю, не маючи обмежень. У Марочник стали зазначено, що дана сталь застосовується для виготовлення прокладок, шайб, вилок, труб, і деталей, що піддаються хімічній і термічній обробці - втулок, вушок, тяг.

Холоднокатаний лист затребуваний у багатьох галузях і сферах, але найбільш незамінний даний листовий прокат при виробництві конструкцій, механізмів, запчастин і деталей для автомобільної промисловості, авіа- і вагонобудівній галузі промисловості. Його також використовують при конструюванні та створенні морських кораблів і виготовленні різних приладів і техніки високої точності. Холоднокатаний лист використовують, як заготовку для виробництва інших видів листового прокату, труб. Ціна на холоднокатаний лист вказана у прайс-листі.

Лист сталевий холоднокатаний широко застосовується в будівництві. З листа роблять даху, його використовують в оздобленні приміщень, у виготовленні металевих конструкцій та їх обшивці, і в принципі його можна застосовувати при виготовленні будь-яких деталей, а особливо коли до їх поверхні пред'являються спеціальні вимоги. В якості профнастилу лист використовують в якості облицювального стінового або покрівельного будматеріалу, а також використовують в якості матеріалу для будівництва огорож і парканів, а останнім часом і в монолітних залізобетонних перекриттях.

 

 

Якщо Вас цікавить вартість листа х/к, зателефонуйте нам, і наші менеджери дадуть відповідь на всі питання або дивіться детальний прайс-лист.

Ви можете залишити заявку на замовлення холоднокатаного листа у формі нижче.

Гарик, ЧП

Очень доволен работой Николаевского филиала. Обслужили на все 110% и цены сделали приятные!
Читати повністю Всі відгуки

Заявка на заказ металу

Не забудьте вказати назву вашої компанії та залишити контактний номер телефону.