Металопрокат
та вироби з металу
Замовити дзвінок
Офіційний дистриб'ютор
Круги конструкційні ст20, ст35, ст40х, ст45

Конструкційні сталеві круги

Круги сталеві конструкційні являють собою прутки круглого профілю, отриманий методом гарячого прокату з конструкційних марок сталі (Ст20, ст35, Ст40, Ст45). Відмінною рисою конструкційних кіл від звичайних гарячекатаних сталевих кіл, є те, що вони проходять термічну обробку, загартування та інші виробничі впливу, що забезпечують колам особливу міцність, надійність, гнучкість. Тому конструкційні кола застосовуються при зведенні конструкцій з підвищеними вимогами до міцності.
Конструкційні кругі- досить затребуваний вид металопродукції. Даний профіль затребуваний в різних галузях будівництва та машинобудування. Кола з конструкційних видів сталі є абсолютно не замінними у виготовленні всіляких деталей, конструкцій і механізмів. Їх використовують, як заготовку у виробництві інших видів сталевого прокату.
Коло сталь 20 використовують при виробництві деталей піддаються помірним навантаженням, для довгого терміну служби Цементовані деталей (експлуатація при температурі не вище 350 ° С), тонких деталей, що працюють на стирання.
Коло сталь 35 (коло ст35). Сталь 35, як і сталь 20 є якісною конструкційної вуглецевої сталлю. 35 сталь буває будівельної та машинобудівної. Кола ст35 також, як і круги Ст 20 використовуються при виробництві деталей, призначених для дії помірних навантажень, але при діапазоні не вище 450 ° С. Такі конструкційні кола застосовуються в автомобіле-, в вело- і мотобудування, у сфері видобутку.
На відміну від попередніх марок сталі (Ст20, ст35) конструкційні кола сталь 45 володіє високою межею витривалості і забезпечують деталям підвищену надійність, міцність і стійкість до перепадів температур, в діапазоні 200-600 градусів С .. Кола ст45 використовують при виготовленні деталей і механізмів, головною вимогою до яких є максимальна зносостійкість. Сталь 45 має відмінні характеристики і прийнятну ціну, однак ст 45 дуже жорстка і погано піддається зварюванню.
Кола Ст40. Сталь 40Х -це легована конструкційна сталь, легуючим елементом виступає хром, що підтверджує «Х» у маркуванні сталі. Легованих елементи стали 40 вводяться виходячи з необхідних до сталі характеристикам Кола сталь 40Х використовуються при виготовленні високоміцних деталей і механізмів, що піддаються розривів і стисненню. Як і Ст45 сталь 40Х є важко зварювальною.

Сергей, Частный покупатель

Самая продвинутая и самая лучшая металлобаза в Украине! Многим нужно только и учится у ВИКАНТа !!! Спасибо большое за высокий сервис !!!
Читати повністю Всі відгуки

Заявка на заказ металу

Не забудьте вказати назву вашої компанії та залишити контактний номер телефону.