Металопрокат
та вироби з металу
Замовити дзвінок
Офіційний дистриб'ютор
Круги конструкційні ст20, ст35, ст40х, ст45

Конструкційні сталеві круги

Круги сталеві конструкційні являють собою прутки круглого профілю, отриманий методом гарячого прокату з конструкційних марок сталі (Ст20, ст35, Ст40, Ст45). Відмінною рисою конструкційних кіл від звичайних гарячекатаних сталевих кіл, є те, що вони проходять термічну обробку, загартування та інші виробничі впливу, що забезпечують колам особливу міцність, надійність, гнучкість. Тому конструкційні кола застосовуються при зведенні конструкцій з підвищеними вимогами до міцності.
Конструкційні кругі- досить затребуваний вид металопродукції. Даний профіль затребуваний в різних галузях будівництва та машинобудування. Кола з конструкційних видів сталі є абсолютно не замінними у виготовленні всіляких деталей, конструкцій і механізмів. Їх використовують, як заготовку у виробництві інших видів сталевого прокату.
Коло сталь 20 використовують при виробництві деталей піддаються помірним навантаженням, для довгого терміну служби Цементовані деталей (експлуатація при температурі не вище 350 ° С), тонких деталей, що працюють на стирання.
Коло сталь 35 (коло ст35). Сталь 35, як і сталь 20 є якісною конструкційної вуглецевої сталлю. 35 сталь буває будівельної та машинобудівної. Кола ст35 також, як і круги Ст 20 використовуються при виробництві деталей, призначених для дії помірних навантажень, але при діапазоні не вище 450 ° С. Такі конструкційні кола застосовуються в автомобіле-, в вело- і мотобудування, у сфері видобутку.
На відміну від попередніх марок сталі (Ст20, ст35) конструкційні кола сталь 45 володіє високою межею витривалості і забезпечують деталям підвищену надійність, міцність і стійкість до перепадів температур, в діапазоні 200-600 градусів С .. Кола ст45 використовують при виготовленні деталей і механізмів, головною вимогою до яких є максимальна зносостійкість. Сталь 45 має відмінні характеристики і прийнятну ціну, однак ст 45 дуже жорстка і погано піддається зварюванню.
Кола Ст40. Сталь 40Х -це легована конструкційна сталь, легуючим елементом виступає хром, що підтверджує «Х» у маркуванні сталі. Легованих елементи стали 40 вводяться виходячи з необхідних до сталі характеристикам Кола сталь 40Х використовуються при виготовленні високоміцних деталей і механізмів, що піддаються розривів і стисненню. Як і Ст45 сталь 40Х є важко зварювальною.

Часний покупець, Часний покупець

Дуже вдячний менеджерам компанії Вікант за якісну, професійну консультацію, та швидку відгрузку арматури. Ціна на арматуру по місту, також приємно вразила.
Читати повністю Всі відгуки

Заявка на заказ металу

Не забудьте вказати назву вашої компанії та залишити контактний номер телефону.