Металопрокат
та вироби з металу
Замовити дзвінок
Офіційний дистриб'ютор

 Корпоративна культура і корпоративні цінності, безсумнівно, важливі для нашої компанії.

 Корпоративні правила і переконання відіграють визначальну роль у формуванні комунікацій співробітників, побудові ефективних процесів бізнесу, стратегічному плануванні та прийнятті рішень.

 

Відповідальність і порядність

«Відповідальність - це те, чого найбільше бояться люди. Тим не менш, це саме те, що допомагає нам рости в цьому світі. »

                                                                                                            Френк Крейн

 Співробітники компанії ВІКАНТ дотримуються принципів абсолютної відповідальності, надійності та чесності. Виконання домовленостей і відповідальна поведінка, позитивним чином впливає на створення і розвиток успішних, довгих взаємовідносин з клієнтами, партнерами, співробітниками компанії.

 

Результативність

«Той, хто націлений на досягнення успіху, не втрачає часу дарма. Він використовує для цього всі наявні засоби і знаходить все нові. »

 Наполеон Хілл

 Націленість на успіх, кращий результат, досягнення конкретних цілей. Чітке розуміння поставлених завдань, вміння проводити аналіз ключових показників, планування етапів рішення - запорука результативності нашої компанії, нашого розвитку і успішності бізнесу наших клієнтів.

  

Клієнтоорієнтованість та Партнерство

 «Найважливішим доданком формули успіху є вміння ладити з людьми.»

 Теодор Рузвельт

 Ми дивимося в один бік з нашими клієнтами і прагнемо перевершити їх очікування, надаючи металопродукцію та сервіс найвищої якості. Це сприяє вибудовування лояльних, довгострокових, взаємовигідних відносин, за допомогою глибокого розуміння та ефективного задоволення потреб клієнтів.

 

Розвиток бізнесу

 «Люди, які здобули успіх, завжди починають аналіз стримуючих факторів з питання:« Що в мені стримує мій розвиток? »

                                                                                                 Брайан Трейсі

 Перетворення в компанію з європейським підходом і стандартами спрямованими на поліпшення найважливіших для клієнтів факторів, що відображається в стратегічній місії нашої компанії.

 

Люди.

 «Суть будь-якого бізнесу: персонал, продукт, прибуток. Якщо у вас проблеми з першим пунктом, про двох інших можете забути. »

Лі Якокка

 Цінність і перевага. Викант - це команда професіоналів і фахівців своєї справи, спрагла отримання нових знань, досягнення нових вершин бізнесу. Викладаючись на 100%, використовуючи свої знання і досвід, ми завжди можемо розраховувати на підтримку колег і подальший професійний розвиток.

 Ми переконані в професіоналізмі, результативності, цінності, надійності кожного окремо взятого співробітника.

 Наше головне завдання -це побудова культури, заснованої на взаємній довірі і повазі, забезпечення співробітникам комфортних умов, високої оплати праці, почуття захищеність і впевненість у майбутньому.

Сергей, Частный покупатель

Самая продвинутая и самая лучшая металлобаза в Украине! Многим нужно только и учится у ВИКАНТа !!! Спасибо большое за высокий сервис !!!
Читати повністю Всі відгуки

Заявка на заказ металу

Не забудьте вказати назву вашої компанії та залишити контактний номер телефону.