Металопрокат
та вироби з металу
Замовити дзвінок
Офіційний дистриб'ютор

Зустріч заводів-виробників металоконструкцій УЦСС

6 липня відбулася зустріч заводів-виробників металоконструкцій УЦСБ, в ній взяли участь представники заводів, які безпосередньо виготовляють металоконструкції, трейдери та інші компанії-учасники ринку сталевого будівництва. Співробітники нашої компанії, Смірнова Юлія та Юровицька Анна також відвідали цей масштабний захід. В ході конференції обговорювалися питання проблематики і можливостей ринку металопрокату, питання ефективності технологічної організації виробництва, стандарти антикорозійного захисту і переваги будування сталевих споруд в порівнянні з залізобетонними конструкціями. Була відзначена важливість просування бренду та розвитку маркетингової стратегії для ЗМК.

УЦСБ презентував інженерний сервіс, який буде в найближчий час доступний для відвідувачів сайту з можливістю визначення наявності металопрокату і прорахунку вартості металоконструкції.

Зустріч вийшла досить насиченою та цікавою.

Опубліковано: 06.07.2018

Поділитися:

Повернутися до списку новин

Денис, ремонт в кладовке

Решил сделать полки. Заказал кусочки арматуры длиной 25 см в количестве 100 штук!!! Порезали, сложили и отправили... ...Вышел из квартиры и забрал свои кусочки на Новой почте - никуда не ехал, ничего не делал - мои 100 кусков арматуры у меня в квартире. Вот это сервис!!! Р.С. Отдельное спасибо Оксане, которая оформила мой заказ.
Читати повністю Всі відгуки

Заявка на заказ металу

Не забудьте вказати назву вашої компанії та залишити контактний номер телефону.