Металопрокат
та вироби з металу
Замовити дзвінок
Офіційний дистриб'ютор

Відкриття нового регіонального представництва в м Чернігів

Компанія Викант відкриває нове представництво в м Чернігів

19 грудня 2017 року відбулося відкриття нового регіонального представництва фірми Викант. Ми ростемо і запрошуємо в гості, будемо раді бачити всіх клієнтів тепер і в Чернігові. Територіально представництво знаходиться за адресою: м.Чернігів, вул. Володимира Дрозда, 11 (на території УВТК корпорації "Черніговоблагропромстрой"), офіс на другому поверсі адміністративної будівлі. Відкрита огороджена територія площею 1500 м2 добре охороняється. Складський майданчик знаходиться в 50 метрах від нашого офісу. У нас є консольно-козловий кран вантажопідйомністю 12,5 т, який дозволить оперативно і без зусиль погрузити потрібні позиції металопрокату. Тут, на місці, зробимо порізку металу на відрізки необхідної вам довжини. Запропонувати нам є що, в наявності на складі широкий асортимент металопрокату:

Якщо в цей день буде відсутня потрібна позиція на складі, ми доставимо її з найближчого представництва.

Компетентні менеджери завжди готові документально супроводити покупку, організувати комплектацію замовлення різними номенклатурними позиціями і здійснити доставку необхідного товару.

Опубліковано: 28.12.2017

Поділитися:

Повернутися до списку новин

Григорьев юрий владимирович, Ч П

Очень доволен работой менеджеров,персонала в г Винница .Быстро и вежливо делают свою работу,чего нельзя сказать о начальнике охраны.В Отличии от своих подчиненных человек высокомерный,позволяет себе хамить клиентам, а ведь он в какойто степени-лицо компании
Читати повністю Всі відгуки

Заявка на заказ металу

Не забудьте вказати назву вашої компанії та залишити контактний номер телефону.