Металопрокат
та вироби з металу
Замовити дзвінок
Офіційний дистриб'ютор

Відкриття нового регіонального представництва в м Чернігів

Компанія Викант відкриває нове представництво в м Чернігів

19 грудня 2017 року відбулося відкриття нового регіонального представництва фірми Викант. Ми ростемо і запрошуємо в гості, будемо раді бачити всіх клієнтів тепер і в Чернігові. Територіально представництво знаходиться за адресою: м.Чернігів, вул. Володимира Дрозда, 11 (на території УВТК корпорації "Черніговоблагропромстрой"), офіс на другому поверсі адміністративної будівлі. Відкрита огороджена територія площею 1500 м2 добре охороняється. Складський майданчик знаходиться в 50 метрах від нашого офісу. У нас є консольно-козловий кран вантажопідйомністю 12,5 т, який дозволить оперативно і без зусиль погрузити потрібні позиції металопрокату. Тут, на місці, зробимо порізку металу на відрізки необхідної вам довжини. Запропонувати нам є що, в наявності на складі широкий асортимент металопрокату:

Якщо в цей день буде відсутня потрібна позиція на складі, ми доставимо її з найближчого представництва.

Компетентні менеджери завжди готові документально супроводити покупку, організувати комплектацію замовлення різними номенклатурними позиціями і здійснити доставку необхідного товару.

Опубліковано: 28.12.2017

Поділитися:

Повернутися до списку новин

Сергей, ООО "Криворожспецремонт"

Спасибо Львовскому филиалу, особенно менеджеру Людмиле. Заказ был обработан и исполнен (с доставкой в г. Яворов, Львовская обл.) вовремя и в полном объеме. Людмила профессиональный менеджер, а также исполнительный и квалифицированный сотрудник вашей компании. Обращаюсь к руководству Львовского филиала компании Викант - Цените ее такие кадры..Спасибо.
Читати повністю Всі відгуки

Заявка на заказ металу

Не забудьте вказати назву вашої компанії та залишити контактний номер телефону.