Металопрокат
та вироби з металу
Замовити дзвінок
Офіційний дистриб'ютор

Труби ВГП - водогазопровідні сталеві труби

арматура а800 а1000

Компанія "ВІКАНТ" реалізує якісні водогазопровідні труби різних діаметрів за доступними цінами. Доставка труби здійснюється по всій території України. Купити трубу ВГП можна на складах нашої компанії, а зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами, або скачавши прайс-лист, можна дізнатися вартість труби ВГП і переконатися, що ціна на труби водогазопровідні і на інші види труб досить демократична, в прайс-листі також зазначена ціна за метр труби вгп (водогазопровідною).

Труби ВГП є різновидом електрозварювальних труб. Головне функціональне призначення сталевий водогазопровідною труби, в принципі, зрозуміло з назви, вона просто незамінна для прокладки різного виду комунікаційних систем. Труба сталева водогазопровідна, в основному, використовуються при установці опалювальних систем і систем водопостачання (транспортування та холодної та гарячої води), побутових газових магістралей (газу низького тиску), і при виготовленні деяких елементів металоконструкцій. У процесі установки і розводки труб місця їх сполуки можуть стикуватися і методом зварювання і використовуючи різьблення і додаткові деталі.
ГОСТом 3262-75 встановлюються вимоги на виробництво цього класу трубного прокату (умовна товщина і прохід), він поширюється на труби без оцинкованого покриття і на оцинковані металеві труби з різьбленням і без неї, різьблення, в свою чергу може бути або нарізаною, або накатаній циліндричної , також труба виробляється звичайного і підвищеної якості. Варто відзначити, що труби без оцинкованого покриття приблизно на 3 відсотки легше труб з покриттям. Довжина труби ВГП може становити від 4 до 12 м. Відповідно до зазначеного ГОСТу допустимі відхилення маси труби допускається в кордоні + 8%.

Сфера і область застосування водогазопровідних сталевих труб, в першу чергу залежить від товщини стінок труби, які в свою чергу, можуть бути тонкостінними, середніми і товстостінними. Тонкостінні легкі труби ідеальні для виготовлення різних деталей сантехнічного призначення, а ось вже товстостінні (посилені) при прокладанні магістралей трубопроводу.

Виходячи з такого розмаїття вгп труб досить легко можна підібрати необхідні варіант для певного проекту. Міцність, також визначається товщиною стінки труби

Оскільки газ не особливо впливає на внутрішню частину труби, для його транспортування, найчастіше, використовуються тонкостінні водогазопровідні труби.

Від неправильного вибору труби залежить якість всієї комунікаційної системи та її довговічність. Тому, до вибору підходящої для певних завдань і функцій труби, потрібно з усією відповідальністю і знанням справи. Купуйте необхідну трубну продукцію, відповідну області її застосування.

Купити трубу ВГП відмінної якості можна на металобазах ВІКАНТ. Ціна на трубу ВГП вказана у прайс-листах нашої компанії.

Труба водогазопровідна ГОСТ 3262-75 проводиться з дотриманням високих стандартів якості.

Якщо Вас цікавить вартість труби, зателефонуйте нам, і наші менеджери дадуть відповідь на всі питання або дивіться детальний прайс-лист.

Ви можете залишити заявку на замовлення труби ВГП у формі нижче.

Ярослав, покупець

Дякую за сервіс, та обслуговування.Ніколи не думав, що можу купити метал і відправити його на об"єкт не покидаючи дому. Окрема подяка, менеджеру Володі м.Львів, за підготовку нестандартних замовлень, та прийняття хороших цінових рішень.
Читати повністю Всі відгуки

Заявка на заказ металу

Не забудьте вказати назву вашої компанії та залишити контактний номер телефону.