Металопрокат
та вироби з металу
Замовити дзвінок
Офіційний дистриб'ютор

Профилеві труби

арматура а800 а1000

Процес створення профільної труби може відбуватися з гарячого і холодного металу. Тут визначальну роль відіграє вибір технології виготовлення труби профільної.
Найчастіше виробництво даного класу труб відбувається методом деформації заготовки зварних круглих труб необхідних розмірів. Тобто, спочатку формується і катається труба необхідного діаметру круглого перетину, після чого її деформують в прямокутну або квадратну. Завдяки використанню такої технології виробництва, в результаті виходить якісна профільна сталева труба, яка  має рівні розміри сторін. Важливим моментом є можливість отримання профільних труб декількох розмірів з одного розміру заготовки круглого перетину.

Повний процес являє собою виготовлення труби необхідного перетину з штрипса, листової сталевої заготовки.

Профільні труби мають ряд відмінностей і найважливіших переваг у використанні.
- Будучи високотехнологічним профілем, сталева профільна труба маючи невелику вагу, навіть при високих навантаженнях мало схильна до деформації і впливу фізичних чинників;
- Застосування профільної труби в металоконструкціях здатне забезпечити надійність вузлових з'єднань. Сортамент профільної труби досить широкий і правильний вибір розмірів труби, дозволяє виконати металоконструкції високої складності, що витримують високі навантаження, скоротивши при цьому витрати на будівництво. І взагалі, варто зазначити, що використання профільної сталевої труби знижує металоємність об'єкта будівництва. Таким чином, замінивши балку двотаврову при зведенні колон профільної трубою, отримуємо зниження кількості металу на 20-30%, а враховуючи, що ціна труби профільної за тонну і ціна за метр профільної труби значно нижче, отримуємо і скорочення фінансових вкладень в об'єкт, що зводиться. Крім економічної ефективності застосування профільної труби, її використання прискорює сам процес створення конструкцій з металу і робить його більш зручним. Купити труби профільні різних розмірів, купити профільну трубу належної якості, в найкоротші терміни, в потрібному обсязі і за доступною ціною можна в мережі регіональних представництв металобази Викант. Наша компанія реалізує профільну трубу оптовими і роздрібними партіями, труба профільна ціна за метр вказана у прайс-листі.

Область використання металевих профільних квадратних або прямокутних труб дуже широка. При виготовленні різної складності зварних несучих металоконструкцій використовують великі профільні сталеві труби. Дрібні і середні профільні сталеві труби використовують при виготовленні різних опор, стійок, рам, металевих або комбінованих зборів, дверних полотен, станцій зупинок та інших споруд.

Обов'язково необхідно відзначити, що профільні труби не використовуються для переміщення рідини і газів.
Профільна квадратна труба проводиться відповідно до вимог ГОСТ 8639-82
ГОСТ 8645-68

 

Якщо Вас цікавить вартість труби сталевої , зателефонуйте нам, і наші менеджери дадуть відповідь на всі питання або дивіться детальний прайс-лист.

Ви можете залишити заявку на замовлення сталевої профілеві труби у формі нижче.

труби профілеві

профілеві труби сталеві

Сергей, Частный покупатель

Самая продвинутая и самая лучшая металлобаза в Украине! Многим нужно только и учится у ВИКАНТа !!! Спасибо большое за высокий сервис !!!
Читати повністю Всі відгуки

Заявка на заказ металу

Не забудьте вказати назву вашої компанії та залишити контактний номер телефону.