Металопрокат
та вироби з металу
Замовити дзвінок
Офіційний дистриб'ютор

Дріт ВР-1

ВР-1 - дріт низьковуглецевий періодичного профілю холоднотянутая. Використовується для армування ЗБК і ЗБВ. ГОСТ 6727-80

Даний вид дроту є альтернативою використання арматурному прокату періодичного профілю (кл. А400С / А500С)
Дріт ВР-1 застосовують в якості армуючого матеріалу різних елементів залізобетонних конструкцій: фундамент, перекриття. При виготовленні каркасів з арматурних прутків, з'єднаних методом точкового зварювання, що є матеріалом виготовлення арматурних сіток, також використовують дріт ВР-1.
Виробництво дроту сталевий ВР-1 визначено ГОСТом 6727-80.
Діаметри дроту ВР-1: 3,0 мм; 4,0 мм; 5,0 мм.

При виробництві конструкцій з металу і бетону, виникають моменти, коли арматурний прокат замінюють на сталевий дріт рифлену ВР-1.
На складах нашої компанії Ви можете купити дріт ВР-1 за низькою ціною.

При виробництві дроту ВР-1 Холоднотянуті способом, використовується низьковуглецевий сталь марок ст. 1КП, ст.3КП, ст.2КП.

На поверхні сталевого дроту ВР-1 допустимо наявність іржавого нальоту і невеликих вм'ятин. Але глибина вм'ятин не повинна перевищувати допустимого відхилення діаметру. Наявність на поверхні дроту тріщин, розколів, розшарувань, надривів - неприпустимо. Продукція з такими характеристиками вважається - шлюбом.

Поставка низьковуглецевої сталевого дроту проводиться в мотках масою 2000 кг.
Крім використання ВР-1 в якості армуючого елемента залізобетонних конструкцій, її використовують для виготовлення арматурних сіток. Арматурна сітка складається із зварених прутів дроту ВР-1, що утворюють осередки квадратної або прямокутної форми.

Зварена сітка використовується для армування цегляних стін, цегляних парканів та фасадів рівномірно розподіляючи загальне навантаження і перешкоджаючи розлому будови.

У деяких випадках для виготовлення такої сітки використовується не дріт ВР-1, а дріт сталевий оцинкований.

Також низкоуглеродистую холоднотягнутий дріт використовують в виготовлення сіток для будівництва та ремонту дорожніх покриттів. Метою використання такої сітки є збільшення терміну експлуатації дорожнього покриття та його стійкість до тріщин і розломів при різких перепадах температур. Крім використання такої сітки при будівництві доріг вона використовується при бетонуванні промислових площ і мостів.

Якщо у Вас виникли питання, будь ласка, зв'яжіться з менеджерами нашої компанії.

  

Якщо Вас цікавить вартість дроту ВР-1, зателефонуйте нам, і наші менеджери дадуть відповідь на всі питання або дивіться детальний прайс-лист.

Ви можете залишити заявку на  дріт ВР-1 у формі нижче.

Часний покупець, Часний покупець

Дуже вдячний менеджерам компанії Вікант за якісну, професійну консультацію, та швидку відгрузку арматури. Ціна на арматуру по місту, також приємно вразила.
Читати повністю Всі відгуки

Заявка на заказ металу

Не забудьте вказати назву вашої компанії та залишити контактний номер телефону.