Металопрокат
та вироби з металу
Замовити дзвінок
Офіційний дистриб'ютор

Дріт ВР-1

ВР-1 - дріт низьковуглецевий періодичного профілю холоднотянутая. Використовується для армування ЗБК і ЗБВ. ГОСТ 6727-80

Даний вид дроту є альтернативою використання арматурному прокату періодичного профілю (кл. А400С / А500С)
Дріт ВР-1 застосовують в якості армуючого матеріалу різних елементів залізобетонних конструкцій: фундамент, перекриття. При виготовленні каркасів з арматурних прутків, з'єднаних методом точкового зварювання, що є матеріалом виготовлення арматурних сіток, також використовують дріт ВР-1.
Виробництво дроту сталевий ВР-1 визначено ГОСТом 6727-80.
Діаметри дроту ВР-1: 3,0 мм; 4,0 мм; 5,0 мм.

При виробництві конструкцій з металу і бетону, виникають моменти, коли арматурний прокат замінюють на сталевий дріт рифлену ВР-1.
На складах нашої компанії Ви можете купити дріт ВР-1 за низькою ціною.

При виробництві дроту ВР-1 Холоднотянуті способом, використовується низьковуглецевий сталь марок ст. 1КП, ст.3КП, ст.2КП.

На поверхні сталевого дроту ВР-1 допустимо наявність іржавого нальоту і невеликих вм'ятин. Але глибина вм'ятин не повинна перевищувати допустимого відхилення діаметру. Наявність на поверхні дроту тріщин, розколів, розшарувань, надривів - неприпустимо. Продукція з такими характеристиками вважається - шлюбом.

Поставка низьковуглецевої сталевого дроту проводиться в мотках масою 2000 кг.
Крім використання ВР-1 в якості армуючого елемента залізобетонних конструкцій, її використовують для виготовлення арматурних сіток. Арматурна сітка складається із зварених прутів дроту ВР-1, що утворюють осередки квадратної або прямокутної форми.

Зварена сітка використовується для армування цегляних стін, цегляних парканів та фасадів рівномірно розподіляючи загальне навантаження і перешкоджаючи розлому будови.

У деяких випадках для виготовлення такої сітки використовується не дріт ВР-1, а дріт сталевий оцинкований.

Також низкоуглеродистую холоднотягнутий дріт використовують в виготовлення сіток для будівництва та ремонту дорожніх покриттів. Метою використання такої сітки є збільшення терміну експлуатації дорожнього покриття та його стійкість до тріщин і розломів при різких перепадах температур. Крім використання такої сітки при будівництві доріг вона використовується при бетонуванні промислових площ і мостів.

Якщо у Вас виникли питання, будь ласка, зв'яжіться з менеджерами нашої компанії.

  

Якщо Вас цікавить вартість дроту ВР-1, зателефонуйте нам, і наші менеджери дадуть відповідь на всі питання або дивіться детальний прайс-лист.

Ви можете залишити заявку на  дріт ВР-1 у формі нижче.

Vinnitsa, Vinnitsa

Почему в г.Виннице справку о цене товара сообщают только под запись : ФИО - фамилия , имя звонящего? ПЕрвый вопрос менеджера "Вы кто?". Может немного исправить постановку вопроса ? Цена товара стала тайной?
Читати повністю Всі відгуки

Заявка на заказ металу

Не забудьте вказати назву вашої компанії та залишити контактний номер телефону.