Металопрокат
та вироби з металу
Замовити дзвінок
Офіційний дистриб'ютор

Прокат арматурний гладкий А1 ( А240С )

арматура а800 а1000

Прокат арматурний А240 або А1 - гладкі прутки круглої форми, без рифлів на поверхні. Довжина прутків, зазвичай, становить 6м, 9м. Арматура А1 діаметром менше 10 мм може випускатися в бунтах вагою по 1-1,5т.

Виготовляється вона з вуглецевої і легованої сталі, що забезпечують стійкість гладкої арматури А1 до різких перепадів температури. Марка стали є визначальним критерієм, від якого залежить  міцность і надійность металоконструкцій з гладкої арматури.

Арматура А1 має відмінну зварюваністю, тому даний клас використовується для зварювання несучих компонентів і конструкцій, виготовлених з металу. Найчастіше використовують метод електрозварювання.
Також арматуру класу А1 часто застосовують для подовження металоконструкції.

Також арматуру класу А1 часто застосовують для подовження металоконструкції. Одним словом, практично у всіх залізобетонних конструкціях, в основі лежить арматура класу А1 або А3, будь то прольоти сходів, перекриття між поверхами, стіни і багато іншого. Арматуру використовують як каркас при виготовленні бордюр,

Найчастіше гладка арматура використовується при виробництві ЗБВ, для виготовлення петель, які призначені для кріплення великих ЗБВ, тому дану арматуру ще називають петлевий арматурою; у будівництві - для армування стін, підлог і т.д; при виготовленні сіток і каркасів; в тих виду промисловості, де потрібна стійкість до агресивного середовища або необхідне зіткнення з газом або хлором.
У будівництві гладка арматура незамінна і при зведенні висотних і промислових будівель. Все залежить від її призначення (анкерна, монтажна, конструктивна і робоча арматура), умов застосування (напружувана і не напружена), орієнтації арматурних прутів в конструкції (поперечна і поздовжня). Вибір діаметра, марки сталі і технології арматури гладкою А1 залежить від сфери її застосування і враховує особливості кожної окремо взятої конструкції. Варто також враховувати вид взаємодії між бетоном і сталлю: тертя, зчіпка, обтиснення арматури бетоном, електричне та хімічний вплив.

Повний сортамент гладкої арматури А1 можна подивитися в прайс-листі компанії.

Металобаза Вікант надає краще співвідношення ціни на арматуру А1 і якості.

Купити арматуру А1 (А240) можна в будь-якій кількості, партіями від 1 тонни до вагонних норм. Ціна арматура А1 вказана у прайс-листі.

Якщо Вас цікавить вартість арматури А1 (А240), зателефонуйте нам, і наші менеджери дадуть відповідь на всі питання або дивіться детальний прайс-лист.

Ви можете залишити заявку на замовлення арматури А1 у формі нижче.

Борис, Борис

Заказывал у вас в интернет-магазине полосу 20х5 с порезкой по 2м в Днепродзержинск. Остался очень довольным.Забрал в отделении через 3 дня после заказа, порезали все , как просил. Менеджер Оксана четко проконсультировала по заказу. Могу смело всем рекомендовать. Для меня такой формат покупки очень удобен. В интернет-магазин металл покупал впервые.
Читати повністю Всі відгуки

Заявка на заказ металу

Не забудьте вказати назву вашої компанії та залишити контактний номер телефону.