Металопрокат
та вироби з металу
Замовити дзвінок
Офіційний дистриб'ютор
Круги сталеві гарячекатані Ст3

Круг сталевий гарячекатаний Ст3

арматура а800 а1000

Сталеві кола - це дуже затребувана різновид сортового металопрокату, що володіє міцними механічними властивостями.

Застосування і ціна кола сталевого залежить від марки стали, діаметра, методу прокату. Діапазон діаметрів кола Ст3 від 10мм до 250мм, а його виробництво і основні характеристики регламентуються ГОСТом 2590-2006. Зупинимося на розгляді основних характеристик кола Ст3.

Сталь 3 це звичайної якості вуглецева сталь, вона, як і сталь 08КП не схильна до відпускної крихкості, не схильна до утворення внутрішніх тріщин, пустот і інших дефектів, що утворюються в результаті переходу стали з рідкого стану в твердий і пов'язаних з виділенням водню в металопродукції або заготовках. Тому сталь3 вважається стійкою до поразки флокенов. Також величезною перевагою даної марки стали, є відсутність обмежень по зварюваності. Твердість Ст3 по Брінеллю (НВ 10 -1 = 131 МПа), вона вимірюється шляхом розподілу прикладеного навантаження на площу поверхні сферичного відбитка.

Кола сталеві Ст3 використовують при зведенні несучих і немає елементів зварних і не зварних конструкцій з металу. Їх застосовують в машинобудуванні при виготовленні деталей відповідального призначення і експлуатованих при досить високих температурах. Коло ст 3 використовується при виготовленні труб і трубопроводів. Також коло ст3 є базовим елементом у виробництві зварних і болтових конструкцій, ж / д кріплення, каліброваного прокату.

Говорячи про будівництво, можна сказати, що кола з вуглецевої сталі СТ3 є незамінним армирующих елементом практично будь-якого ЗБВ і ЖБК. Коло широко використовують при виготовленні декоративних елементів, таких, як огорожі, сходи, вішалки, меблі та інші ковані елементи інтер'єру та побуту.

Кола Ст 3 мають наступний хімічний склад сталі:

C

0,14 - 0,22

Si

0,15 - 0,3

Mn

0,4 - 0,65

Ni

до 0,3

S

до 0,05

P

до 0,04

Cr

до 0,3

N

до 0,008

Cu

до 0,3

As

до 0,08

Fe

~97

 

Якщо Вас цікавить вартість кругу сталевого, зателефонуйте нам, і наші менеджери дадуть відповідь на всі питання або дивіться детальний прайс-лист.

Ви можете залишити заявку на замовлення кола у формі нижче.

 

Саша Баранник, Частное лицо

Черкассы. Спасибо филиалу, менеджеру девушке (имя не знаю). Покупал арматуру 05.01.2017. Позвонил, узнал цену, узнал о доставке... Так они и доставку сами нашли, и цена самая низкая на арматуру, и мне не пришлось ехать к ним с расчетом. Все привезли в лучшем виде домой и очень оперативно. Просто класс.!
Читати повністю Всі відгуки

Заявка на заказ металу

Не забудьте вказати назву вашої компанії та залишити контактний номер телефону.