Металопрокат
та вироби з металу
Замовити дзвінок
Офіційний дистриб'ютор

Оцинкована зварна сітка

Оцинкована зварна сітка - одна з найбільш часто зустрічаються в застосуванні видів металевої сітки. Сітка ОЦ - еталон промислової міцності. На відміну від сітки з полімерним покриттям і сітки без покриття взагалі, оцинкована зварна сітка довговічна і стійка до зовнішнього впливу найагресивніших навколишніх середовищ.
Вона широко застосовується в процесі будівельних робіт, служить ситом для сипучого матеріалу, допомагає розділити його на фракції, незамінна при штукатурних роботах, обробці ванних приміщень, розподілі дачних ділянок на зони і виставляння металевих парканів та огорож. Дуже часто оцинкована зварна сітка служить гарантією надійності при створенні цегляної кладки і зміцненні теплоізоляційного матеріалу.
Оцинкована зварна сітка хороша своєю стійкості до корозії та спучування. Вона відмінно тримає будь-які коливання температур. Завдяки якісному полімерному покриттю, оцинкована зварна сітка має естетично привабливий зовнішній вигляд, що робить її, в сумі з недорогою собівартістю, вигідним придбанням для бажаючих звести паркани або огорожі парку, саду, дачі, парковок промислових або житлових об'єктів.

Основні області застосування сітки оцинкованої:

  • огорожу садових і дворових ділянок, будівельних і спортивних майданчиків, сходових маршів;
  • кріплення гірничих виробок на шахтах і рудниках;
  • виготовлення вольєрів для тварин;
  • закладення вентиляційних та інших вікон;
  • просіювання подрібненої породи;
  • нанесення штукатурки в якості арматури.

Якщо Вас цікавить вартість сітки, зателефонуйте нам, і наші менеджери дадуть відповідь на всі питання або дивіться детальний прайс-лист.

Ви можете залишити заявку на замовлення сітки у формі нижче.

Анатолий, КС Буд

Спасибо за сотрудничество. Все было отлично: быстро и четко. Обслуживание на высоте.
Читати повністю Всі відгуки

Заявка на заказ металу

Не забудьте вказати назву вашої компанії та залишити контактний номер телефону.