Металопрокат
та вироби з металу
Замовити дзвінок
Офіційний дистриб'ютор

Оцинкована зварна сітка

Оцинкована зварна сітка - одна з найбільш часто зустрічаються в застосуванні видів металевої сітки. Сітка ОЦ - еталон промислової міцності. На відміну від сітки з полімерним покриттям і сітки без покриття взагалі, оцинкована зварна сітка довговічна і стійка до зовнішнього впливу найагресивніших навколишніх середовищ.
Вона широко застосовується в процесі будівельних робіт, служить ситом для сипучого матеріалу, допомагає розділити його на фракції, незамінна при штукатурних роботах, обробці ванних приміщень, розподілі дачних ділянок на зони і виставляння металевих парканів та огорож. Дуже часто оцинкована зварна сітка служить гарантією надійності при створенні цегляної кладки і зміцненні теплоізоляційного матеріалу.
Оцинкована зварна сітка хороша своєю стійкості до корозії та спучування. Вона відмінно тримає будь-які коливання температур. Завдяки якісному полімерному покриттю, оцинкована зварна сітка має естетично привабливий зовнішній вигляд, що робить її, в сумі з недорогою собівартістю, вигідним придбанням для бажаючих звести паркани або огорожі парку, саду, дачі, парковок промислових або житлових об'єктів.

Основні області застосування сітки оцинкованої:

  • огорожу садових і дворових ділянок, будівельних і спортивних майданчиків, сходових маршів;
  • кріплення гірничих виробок на шахтах і рудниках;
  • виготовлення вольєрів для тварин;
  • закладення вентиляційних та інших вікон;
  • просіювання подрібненої породи;
  • нанесення штукатурки в якості арматури.

Якщо Вас цікавить вартість сітки, зателефонуйте нам, і наші менеджери дадуть відповідь на всі питання або дивіться детальний прайс-лист.

Ви можете залишити заявку на замовлення сітки у формі нижче.

Тарас Берегович, Тарас і КО

Купував тут трубу профільну. Залишився всім задоволений. Особливо сподобалась робота менеджера. Всім рекомендую.
Читати повністю Всі відгуки

Заявка на заказ металу

Не забудьте вказати назву вашої компанії та залишити контактний номер телефону.