Металопрокат
та вироби з металу
Замовити дзвінок
Офіційний дистриб'ютор

Арматура А400С, А500С

Рифлений арматурний прокат класу А400С / А500С входить до групи сортового металопрокату і являє собою гарячекатану круглу сталь періодичного профілю. Враховуючи області застосування арматура А500С діаметром 8-40мм виготовляється в прутках, а діаметром 8-10мм виробляють ще й у бунтах.
Залежно від цілей застосування та способу експлуатації арматуру А400С / А500С виробляють з різних марок сталі:  Ст3пс, Ст25Г2С,Ст35ГС, Ст30Г2С, додаючи при необхідності легуючі елементи або термічно зміцнюючи сталь, рівень вуглецю зазвичай становить 0,2-0,8%, а точніше:
- Менш 0,25% вуглецю- низьковуглецевий сталь
- 0,25-0,6% вуглецю середньовуглецеві сталь
- 0,6-2,0% високовуглецева.

Варто відзначити, що кількість вуглецю в складі сталі надає їй міцність і твердість, але робить її більш крихкою і погано свариваемой. Такі елементи, як марганець і хром дозволяють підвищити показник міцності арматурної сталі, не знижуючи деформативність, а кремній - збільшує міцність, але знижує зварюваність. Тому леговані сталі володіють з одного боку, високою міцністю, з другого- відмінною твердістю і корозійної стійкістю.
За кількістю легуючих елементів сталі ділять на:
- Низьколеговані - до 5% легуючих добавок;
- Середньолеговані - 5 ... 10%;
- Високолеговані - понад 10%.
А по позначенню легуючих елементів введені наступні маркування:
- Г - Mg;
- С - Si;
- Т - Ti;
- Ц - цирконій;
- М - Мо;
- Х - Кр.
Так в стали 25Г2С- «25» - кількість вуглецю, тобто 0,25%, «Г» - означає, що легуючий елемент -марганец, а його вміст у% вказує цифра - «2», літера «С» -повідомляє про наявність кремнію

Важливим показником маловуглецевих сталей є їх хороша зварюваність, так як вміст вуглецю більше 0,5% значно погіршує цей показник. А арматуру минулий термообробку або витяжку зварювати можна, оскільки тоді втрачається сенс її зміцнення.

Індекс «С» у назві арматури вказує на те, що дана арматура є свариваемой. Тому арматура широко застосовується у виготовленні навантажених і не навантажених залізобетонних конструкцій, в якості армуючого елемента, який здатний забезпечити необхідну міцність і захистити конструкцію від деформації.


З метою регулювання растягивающего напруги і уникнути утворення в будівлях похилих тріщин - робочу арматуру розташовують у поздовжньому напрямку арміруемой конструкції. Для виключення утворення похилих тріщин і зв'язки бетону стиснутої зоною - робочу арматуру розташовують у поперечному напрямку арміруемой конструкції.
Також застосування арматури на пряму пов'язане з її розміром. Наприклад, дрібні діаметри: №8, №10, №12, №14- застосовують при армуванні стін і підлоги, при виготовленні віконних решіток, більші діаметри застосовують при будівництві сталевих пожежних сходів і інших елементів. Також варто відзначити, що арматура є важливим елементом при створенні декоративних виробів.

вес метра арматуры

Якщо Вас цікавить вартість арматури, зателефонуйте нам, і наші менеджери дадуть відповідь на всі питання або дивіться детальний прайс-лист.

Ви можете залишити заявку на замовлення арматури у формі нижче.

 

 

 

Анатолий, КС Буд

Спасибо за сотрудничество. Все было отлично: быстро и четко. Обслуживание на высоте.
Читати повністю Всі відгуки

Заявка на заказ металу

Не забудьте вказати назву вашої компанії та залишити контактний номер телефону.