Металопрокат
та вироби з металу
Замовити дзвінок
Офіційний дистриб'ютор

Сталева арматура А3 (А400)

арматура 400/400С ст 25г2сПрокат сталевий арматурний періодичного профілю - Арматура А3.

Арматура рифлена А3 - пруток круглого профілю з 2 поздовжніми ребрами і поперечними рифленнями. Арматурний прокат дуже поширений матеріал для будівництва, використовуваний для збільшення показника міцності ЗБВ.
Арматура А3 проводиться методом гарячої прокатки з високоякісної сталі -Ст25Г2С , Ст35ГС відповідно до ГОСТу 5781-82. Вимоги ГОСТу 5781-82 до сталі досить суворі і в хімічному складі вимагається зміст легуючих речовин вище, ніж в арматурі А400С / А500С, тому рифлена арматура А3 (А400) використовується в будівництві відповідальних будівельних конструкцій з підвищеними навантаженнями. В якості легуючих елементів використовують: титан, кремній, марганець, хром, що дозволяє поліпшити хімічні та механічні властивості арматури А3. А також забезпечити такі якості, як хороша зварюваність, стійкість сталі до корозії, пластичність, міцність.
Від якості арматури А3 і від рівня адгезії, на пряму залежить якість всього залізобетонного виробу.
Сортамент арматури А3 представлений діаметрами від 8мм і до 40мм.

Зазначеними вище стандартом якості регламентуються наступні значення арматурного прокату і сталі:
· Номінальний Ø арматури-  № профілю. Вимірюється по гладкому стержню;
· Межа плинності. Вимірюється в Ньютона на 1мм2 і визначає клас міцності прокату арматурного.
· Кут нахилу поперечних рифлень;
· Крок поперечних рифлень;
· Висота рифлень;

Арматура АIII (А400) виробляється із сталі 25Г2С- конструкційна низьколегуюча для зварних конструкцій. Маючи спеціальний склад, сталь 25Г2С надає арматурі А3 більш досконалі властивості, характеристики і високий рівень зварюваності, а особлива форма арматури А3 (А400) забезпечує високий рівень адгезії. Тому даний клас арматурного прокату використовується і в будівництві несучих конструкцій, при будівництві мостів та інших будівель схильних постійним і змінним навантаженням.
Варто зазначити, що застосування будівельної арматури А400 Ст25Г2С, як поперечного елемента в ЖБК знижує ризик утворення похилих тріщин, а в якості продольного- ще й розподіляє напруження розтягу. Також використання арматури А400 є досить економічним.


арматура А400 вес метра

Якщо Вас цікавить вартість рифленою арматури А3, зателефонуйте нам, і наші менеджери дадуть відповідь на всі питання або дивіться детальний прайс-лист.

Ви можете залишити заявку на замовлення А3 арматури у формі нижче.

 

Гарик, ЧП

Очень доволен работой Николаевского филиала. Обслужили на все 110% и цены сделали приятные!
Читати повністю Всі відгуки

Заявка на заказ металу

Не забудьте вказати назву вашої компанії та залишити контактний номер телефону.