Металопрокат
та вироби з металу
Замовити дзвінок
Офіційний дистриб'ютор

Сталева арматура А3 (А400)

арматура 400/400С ст 25г2сПрокат сталевий арматурний періодичного профілю - Арматура А3.

Арматура рифлена А3 - пруток круглого профілю з 2 поздовжніми ребрами і поперечними рифленнями. Арматурний прокат дуже поширений матеріал для будівництва, використовуваний для збільшення показника міцності ЗБВ.
Арматура А3 проводиться методом гарячої прокатки з високоякісної сталі -Ст25Г2С , Ст35ГС відповідно до ГОСТу 5781-82. Вимоги ГОСТу 5781-82 до сталі досить суворі і в хімічному складі вимагається зміст легуючих речовин вище, ніж в арматурі А400С / А500С, тому рифлена арматура А3 (А400) використовується в будівництві відповідальних будівельних конструкцій з підвищеними навантаженнями. В якості легуючих елементів використовують: титан, кремній, марганець, хром, що дозволяє поліпшити хімічні та механічні властивості арматури А3. А також забезпечити такі якості, як хороша зварюваність, стійкість сталі до корозії, пластичність, міцність.
Від якості арматури А3 і від рівня адгезії, на пряму залежить якість всього залізобетонного виробу.
Сортамент арматури А3 представлений діаметрами від 8мм і до 40мм.

Зазначеними вище стандартом якості регламентуються наступні значення арматурного прокату і сталі:
· Номінальний Ø арматури-  № профілю. Вимірюється по гладкому стержню;
· Межа плинності. Вимірюється в Ньютона на 1мм2 і визначає клас міцності прокату арматурного.
· Кут нахилу поперечних рифлень;
· Крок поперечних рифлень;
· Висота рифлень;

Арматура АIII (А400) виробляється із сталі 25Г2С- конструкційна низьколегуюча для зварних конструкцій. Маючи спеціальний склад, сталь 25Г2С надає арматурі А3 більш досконалі властивості, характеристики і високий рівень зварюваності, а особлива форма арматури А3 (А400) забезпечує високий рівень адгезії. Тому даний клас арматурного прокату використовується і в будівництві несучих конструкцій, при будівництві мостів та інших будівель схильних постійним і змінним навантаженням.
Варто зазначити, що застосування будівельної арматури А400 Ст25Г2С, як поперечного елемента в ЖБК знижує ризик утворення похилих тріщин, а в якості продольного- ще й розподіляє напруження розтягу. Також використання арматури А400 є досить економічним.


арматура А400 вес метра

Якщо Вас цікавить вартість рифленою арматури А3, зателефонуйте нам, і наші менеджери дадуть відповідь на всі питання або дивіться детальний прайс-лист.

Ви можете залишити заявку на замовлення А3 арматури у формі нижче.

 

Часний покупець, Часний покупець

Дуже вдячний менеджерам компанії Вікант за якісну, професійну консультацію, та швидку відгрузку арматури. Ціна на арматуру по місту, також приємно вразила.
Читати повністю Всі відгуки

Заявка на заказ металу

Не забудьте вказати назву вашої компанії та залишити контактний номер телефону.