Металопрокат
та вироби з металу
Замовити дзвінок
Офіційний дистриб'ютор
Арматура термозміцнена Ат800/Ат1000

Арматура термічна або арматура термозміцнена Ат800/Ат1000

арматура а800 а1000Арматурний прокат є одним з основних видів металопродукції, вона використовуються в будівництві для армування виробів і конструкцій з металу і бетону. Серед усього сортаменту арматурної сталі існує сталева арматура  подальшої термічної або термомеханічної обробці і відповідно має назву термічної арматури і термомеханічної арматури, позначається індексом Т. Виробляється термічна і термомеханічна арматура, як, втім, і арматура А400 або арматура А500С з вуглецевих і низьколегованих марок сталі. Варто відзначити, що термічна арматура може мати і гладку і рифлену поверхню прутка. Проводиться термічна арматура відповідно до Держстандарту ДСТУ 3760-2006

Металобаза ВІКАНТ пропонує купити термічну арматуру різних класів, що відрізняються один від одного механічними властивостями: Ат800, Ат1000, Ат1200. Експлуатаційні характеристики арматурного термозміцнена прокату також досить широкі:

• термічна арматура володіє зварюваними властивостями, позначається індексом С;

• стійка до корозійного розтріскування термічна арматура, маркується індексом К

• термічна арматура володіє обома вищезгаданими властивостями, тобто зварювана і стійка до корозійного розтріскування, маркується індексом СК.

 

Принципи маркування арматурного прокату припускають обов'язкової наявності певних значень, це стосується і термічної арматури і арматури класу А1 і арматури А3.

Отже, обов'язково вказується діаметр або номер профілю, наприклад Приміром арматура 8 або арматура №16, далі обов'язково вказується клас міцності арматурного прокату Ат1000 або Ат800, далі (при наявності) вказуються експлуатаційні властивості, що позначаються індексами С або К. У тому випадку, якщо маркування арматурного прокату відсутня, кінці прутків або пачки арматурної сталі певного класу забарвлюються фарбою, яка під впливом води не змивається. Кожен колір відповідає певному виду термічної арматури, або окремо узгоджується зі споживачем.

 

 

Термічно зміцнена арматура -досить поширений елемент, призначений для рівного розміщення навантаження в ЗБВ і будівництві фундаменту. Також арматура термічна (термичка) затребувана у сфері автомобілебудування. Термічну арматуру використовують і при виготовленні меблів ..

Найбільш поширеною є термічна арматура - АТ800. Вона виробляється із сталі високої міцною, до складу якої додаються такі елементи, як Mg, С, Cr. З арматури Ат800 виробляють складні за фасоном деталі, що піддаються значним навантаженням, оскільки арматурна сталь досить пластична і в'язка. У регіональній мережі металобаз Вікант Ви маєте можливість купити арматуру Ат800 за найкращими цінами. У нашій компанії ціни на термічну арматуру нижче, ніж у багатьох інших компаніях. Ціна арматури Ат800 і ціна арматури А1000, також залежить від обсягу замовлення.

 

Щоб купити термічну арматуру різних класів і розмірів, вам достатньо зателефонувати до нас або заповнити форму замовлення нижче.

 Якщо Вас цікавить вартість арматури, зателефонуйте нам, і наші менеджери дадуть відповідь на всі питання або дивіться детальний прайс-лист.

Ви можете залишити заявку на замовлення арматури у формі нижче.

Денис, ремонт в кладовке

Решил сделать полки. Заказал кусочки арматуры длиной 25 см в количестве 100 штук!!! Порезали, сложили и отправили... ...Вышел из квартиры и забрал свои кусочки на Новой почте - никуда не ехал, ничего не делал - мои 100 кусков арматуры у меня в квартире. Вот это сервис!!! Р.С. Отдельное спасибо Оксане, которая оформила мой заказ.
Читати повністю Всі відгуки

Заявка на заказ металу

Не забудьте вказати назву вашої компанії та залишити контактний номер телефону.