Металопрокат
та вироби з металу
Замовити дзвінок
Офіційний дистриб'ютор

Арматурний прокат для виготовлення анкерних кріплень гірничих виробок А400Ш/А500Ш/А600Ш

 ТУ У 27.1-23365425-652:2010

Гвинтовий арматурний прокат, який також називається шахтним, являє собою кручені шпильку, оскільки рифлення на поверхні стрижня створюють кручені різьблення. Гвинтове різьблення потрібна для навинчивания різних кріплень, в тому числі і анкерних гайок. У вигляді різьблення і є основна відмінність арматурного прокату А400С / А500С від гвинтового арматурного прокату А400Ш / А500Ш / А600Ш.
З цього гвинтовий прокат не тільки забезпечує адгезію металу з бетоном, а й забезпечує інші можливості, настільки необхідні в сфері гірничих виробок. Якщо врахувати, що довжина гвинтової арматури може досягати 12м, то можна зрозуміти, на скільки збільшуються межі та можливості її застосування в сфері будівництва, видобутку і вироблення.

Спочатку шахтна арматура була виготовлена ​​і застосована в Німеччині в шістдесятих роках. Але вже з сімдесятих-вісімдесятих років гвинтова арматура випускається на металургійних заводах і комбінатах колишнього СРСР, серед яких одними з перших були Донецький, Макіївський і Криворізький МК.
 Особливо актуальна гвинтова арматура при будівництві монолітних ЗБВ, які мають свої особливості і правила. Хоча ціна на гвинтові арматуру вище, ніж ціна на арматуру А400С / А500С, її застосування є більш ефективним і дозволяє економити на витрачених обсягах арматурної сталі.

У тому випадку, коли застосування зварювання монолітної конструкції заборонено з метою забезпечення пожежної безпеки, також застосовується гвинтова арматура
А400Ш / А500Ш / А600Ш. Такими конструкціями можуть бути димові шахти і труби, пристрої для охолодження великої кількості води спрямованим потоком атмосферного повітря, охолоджувальні вежі.

Прутки гвинтовий арматури можуть виконувати функцію гвинтових стяжок одноразового і багаторазового використання, в кріпленні щитів опалубки при бетонуванні БК і ЖБК. У цьому випадку гвинтова арматура може зацікавити будівельні компанії, часто використовують інвентарну опалубку, або компанії виготовляють опалубку.

Оскільки шахтна арматура являє собою досить довгу кручені шпильку, вона може служити тяжем і стяжкою в ремонтних і будівельних роботах, при монтажі сантехніки, трубопроводів, оздоблювальних роботах.

Також гвинтова арматура застосовується в підземному монолітному будівництві, як елемент анкерного кріплення стін.

Гвинтова арматура

Якщо Вас цікавить вартість арматури, зателефонуйте нам, і наші менеджери дадуть відповідь на всі питання або дивіться детальний прайс-лист.

Ви можете залишити заявку на замовлення арматури у формі нижче.

Гарик, ЧП

Очень доволен работой Николаевского филиала. Обслужили на все 110% и цены сделали приятные!
Читати повністю Всі відгуки

Заявка на заказ металу

Не забудьте вказати назву вашої компанії та залишити контактний номер телефону.