Металопрокат
та вироби з металу
Замовити дзвінок
Офіційний дистриб'ютор

Арматурний прокат для виготовлення анкерних кріплень гірничих виробок А400Ш/А500Ш/А600Ш

 ТУ У 27.1-23365425-652:2010

Гвинтовий арматурний прокат, який також називається шахтним, являє собою кручені шпильку, оскільки рифлення на поверхні стрижня створюють кручені різьблення. Гвинтове різьблення потрібна для навинчивания різних кріплень, в тому числі і анкерних гайок. У вигляді різьблення і є основна відмінність арматурного прокату А400С / А500С від гвинтового арматурного прокату А400Ш / А500Ш / А600Ш.
З цього гвинтовий прокат не тільки забезпечує адгезію металу з бетоном, а й забезпечує інші можливості, настільки необхідні в сфері гірничих виробок. Якщо врахувати, що довжина гвинтової арматури може досягати 12м, то можна зрозуміти, на скільки збільшуються межі та можливості її застосування в сфері будівництва, видобутку і вироблення.

Спочатку шахтна арматура була виготовлена ​​і застосована в Німеччині в шістдесятих роках. Але вже з сімдесятих-вісімдесятих років гвинтова арматура випускається на металургійних заводах і комбінатах колишнього СРСР, серед яких одними з перших були Донецький, Макіївський і Криворізький МК.
 Особливо актуальна гвинтова арматура при будівництві монолітних ЗБВ, які мають свої особливості і правила. Хоча ціна на гвинтові арматуру вище, ніж ціна на арматуру А400С / А500С, її застосування є більш ефективним і дозволяє економити на витрачених обсягах арматурної сталі.

У тому випадку, коли застосування зварювання монолітної конструкції заборонено з метою забезпечення пожежної безпеки, також застосовується гвинтова арматура
А400Ш / А500Ш / А600Ш. Такими конструкціями можуть бути димові шахти і труби, пристрої для охолодження великої кількості води спрямованим потоком атмосферного повітря, охолоджувальні вежі.

Прутки гвинтовий арматури можуть виконувати функцію гвинтових стяжок одноразового і багаторазового використання, в кріпленні щитів опалубки при бетонуванні БК і ЖБК. У цьому випадку гвинтова арматура може зацікавити будівельні компанії, часто використовують інвентарну опалубку, або компанії виготовляють опалубку.

Оскільки шахтна арматура являє собою досить довгу кручені шпильку, вона може служити тяжем і стяжкою в ремонтних і будівельних роботах, при монтажі сантехніки, трубопроводів, оздоблювальних роботах.

Також гвинтова арматура застосовується в підземному монолітному будівництві, як елемент анкерного кріплення стін.

Гвинтова арматура

Якщо Вас цікавить вартість арматури, зателефонуйте нам, і наші менеджери дадуть відповідь на всі питання або дивіться детальний прайс-лист.

Ви можете залишити заявку на замовлення арматури у формі нижче.

Ярослав, покупець

Дякую за сервіс, та обслуговування.Ніколи не думав, що можу купити метал і відправити його на об"єкт не покидаючи дому. Окрема подяка, менеджеру Володі м.Львів, за підготовку нестандартних замовлень, та прийняття хороших цінових рішень.
Читати повністю Всі відгуки

Заявка на заказ металу

Не забудьте вказати назву вашої компанії та залишити контактний номер телефону.