Металопрокат
та вироби з металу
Замовити дзвінок
Офіційний дистриб'ютор

Квадрат сталевий гарячекатаний

арматура а800 а1000

Широке поширення сталевий квадрат отримує в промисловому і цивільному будівництві, для виготовлення деталей машин, втулок, осей, валів, а також у побутовій сфері.

У будівництві квадрат сталевий застосовується при монтажі металоконструкцій в якості з'єднувального елемента, також з нього виготовляються всілякі огорожі, паркани, решітки і т.д.

Область застосування квадратного прокату різноманітна. Квадрат застосовується при виготовленні різних кованих виробів. У машинобудуванні з нього роблять всілякі деталі, конструктивні елементи і т.д.

Квадрат буває мірної і немірної довжини:

мірні довжини від 6 до 12м,

немірних довжини від 3-12м.

Ви можете скористатися послугами порізки.

 вес метра квадрата

Якщо Вас цікавить вартість квадрату, зателефонуйте нам, і наші менеджери дадуть відповідь на всі питання або дивіться детальний прайс-лист.

Ви можете залишити заявку на замовлення квадрату у формі нижче.

Букреев Денис Анатольевич, делал полки в кладовке

Понадобилось 100 кусочков арматуры диаметром 8 мм по длине 25 см. Был приятно удивлен - сделали такой "мелкий" заказ на 129 грн.!!! Менеджер Оксана все согласовала и на следующий день - я рядом с домом забрал в отделении Новой почты свои 100 кусочков. Я никуда не ехал и не тратил свое время!!! Обязательно расскажу о "Виканте" всем своим знакомым. СПАСИБО!
Читати повністю Всі відгуки

Заявка на заказ металу

Не забудьте вказати назву вашої компанії та залишити контактний номер телефону.