Металопрокат
та вироби з металу
Замовити дзвінок
Офіційний дистриб'ютор

У 2016 році компанії Викант виповнилося 13 років.

За цей час невелика компанія з 5 осіб перетворилася на найбільшого національного металлотрейдера з представництвами в 10 областях України.
Подолати такий довгий і важкий шлях, більш того-стати кращими, було б неможливо без згуртованої професійної команди, підтримки наших постачальників і лояльності клієнтів.
Від щирого серця дякуємо всім нашим партнерам за неоціненну допомогу і сприяння.

Хочу підкреслити, що ми відкриті для спілкування. Для нас дуже важливо знати потреби клієнтів. Одна з компетенцій компанії ВІКАНТ спрямована на надання широкого асортименту, наявності, виправданої ціни. Ми намагаємося бути ближче до споживачів, розвиваючи регіональну мережу, розширюючи кількість  послуг. Ми прагнемо бути епіцентром на ринку чорного металопрокату.

 

Як казав Теодор Драйзер: «Нічого немає цінніше хорошої репутації та стійкого становища.»

     

Сподіваємось, на подальшу успішну співпрацю.

Григорій Анатолійович Носко

 

 

З питань співпраці заповніть форму нижче

Букреев Денис Анатольевич, делал полки в кладовке

Понадобилось 100 кусочков арматуры диаметром 8 мм по длине 25 см. Был приятно удивлен - сделали такой "мелкий" заказ на 129 грн.!!! Менеджер Оксана все согласовала и на следующий день - я рядом с домом забрал в отделении Новой почты свои 100 кусочков. Я никуда не ехал и не тратил свое время!!! Обязательно расскажу о "Виканте" всем своим знакомым. СПАСИБО!
Читати повністю Всі відгуки

Заявка на заказ металу

Не забудьте вказати назву вашої компанії та залишити контактний номер телефону.